E-Bebek İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

 

E-Bebek İş Başvuru Formu

E-Bebek İş Başvurusu yaparak E-Bebek’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda E-Bebek iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları politikamız

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimlerin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.

Ebebek çalışanlarına daima üst düzey sorumluluklar vermekte ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha yukarılara taşımaktadır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli felsefelerinden birisi içeriden insan yetiştirme prensibidir. Organizasyonumuz dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Yöneticilerimizin en önemli felsefelerinden birisi kendi yerini alacak takım arkadaşı yetiştirmektir.

Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir. Organizasyonumuzun sürdürülebilir büyüme sağlaması için her çalışanımız kendi halefini yetiştirir ve bildiklerini ona öğretir.

ebebek’te çalışan herkesin imzalı görev tanımı vardır ve insan yöneten tüm ebebek yöneticilerinin görev tanımlarında yer alan şu görevler onların en büyük vazife ve sorumluluğudur:

Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek

Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

Eğitim

Organizasyonumuz eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur. Her ebebek çalışanının gelişim planında eğitim önemli bir yer tutmaktadır. Her pozisyon için belirlenmiş olan eğitim programının yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre gereken eğitimler belirlenerek İnsan Kaynakları departmanı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bilgisi ve teknik eğitimler periyodik olarak tekrar edilmektedir.

İşe alım

ebebek işe alım sürecinde kariyer siteleri ve insan kaynakları danışmanlık firmaları ile çalışılmaktadır. İşe alımlarda doğru işe doğru aday politikası ile hareket edilmekte, aday özgeçmişleri taranarak öncelikle mevcut pozisyona en uygun bulunan adaylar görüşmelere davet edilmektedir.

Mülakatlar sırasıyla İnsan Kaynakları yetkilisi ve ilgili pozisyonun yöneticisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Pozisyona bağlı olarak ikinci görüşme, ilgili departman direktörü veya İnsan Kaynakları Müdürü ile gerçekleştirilmektedir.

Değerlendirmeler sonrasında referans kontrolleri yapılmakta ve ardından en uygun adaya iş teklifi yapılarak işe alım süreci sonlandırılmaktadır. İş teklifi yapılmayan adaylara durumları ile ilgili bilgi verilmekte ve bu adayların özgeçmişleri daha sonra değerlendirilmek üzere aday veri tabanına alınmaktadır.

PozisyonLokasyonBaşvur
Bebekolog Part Satış DanışmanıAfyon (Afyonpark)Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Kütahya Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Isparta Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı İzmir (Westpark) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı İzmir (Koçtaş) (Çiğli) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı İzmir (Menemen) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Manisa Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Konya (Novada) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Samsun Başvur
Çağrı Merkezi Temsilcisiİstanbul (Asya) Başvur
E-Ticaret Uzmanıİstanbul (Asya) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Ankara (Çukurca) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı İstanbul (Forum) Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Kastamonu Başvur
Bebekolog Part Satış Danışmanı Ankara Başvur
(Visited 373 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

7 yorum

  1. engelliyin işkura kayıtlı yürümede konuşmamda bir engelim yok 8 yıl bir hastanade ilaç taşıma ve temizlik görevleri yaptım yok sizinle çalışmak isterim teşekkurler.

  2. 5.5 yıl bakkal çalıştırdım temizlikte ve fabrikada çalıştım.İşkura kayıtlıyım Hollandaca dilim var ve bilgisayar kursuna gidiyorum.
    Lise mezunuyum.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM mümkünse eğer…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*