Dyo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

 

Dyo İş Başvuru Formu

Dyo Güncel İş İlanları yazımızın Sonunda Bulunan Linkleri Mevcuttur.

Yaşar Topluluğu’nun insan kaynakları stratejisi, “Doğru işe doğru insanları yerleştirmek’’ ilkesinden hareket ederek çalışanın aklını ve kalbini kazanan adil insan kaynakları politika ve uygulamaları ile pazardaki en yetenekli, kalifiye, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu ve performansı yüksek işgücünü Topluluğa çekmek ve sahip olduğu kalifiye işgücünü geliştirerek başarılı ve mutlu çalışanlar yaratmak, çalışanlarının bağlılığını artırarak bünyesinde tutmak”tır.

Yaşar Topluluğu’nda her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelikler bulunmaktadır. İşe alım sürecimizde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır.
Değerlendirme aşamasında, Yaşar Topluluğu Temel Yetkinlikleri ve her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılır.
Topluluk içinde en alt seviyeden en üst seviyeye, tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Temel Yetkinliklerimiz ‘Müşteri Odaklılık, Sürekli İyileştirme, Harekete Geçme ve Kendini Geliştirmedir. Mülakat yapılan adaylarda bu yetkinliklerin var olması beklenir. Pozisyonun yetkinlik ve niteliklerine uygun bulunan adaylar ikinci bir görüşme için davet edilerek bir üst yönetici ile tanıştırılır.

“İnsan Kaynağı” değeri ile faaliyetlerini sürdüren Yaşar Topluluğu pozisyona yönelik görüşme sonrasında tüm adaylarına olumlu ve olumsuz olmak üzere dönüş yaparak süreçlerini yürütür. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için herkesin eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı yapılır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Adaylar Yaşar Topluluğu şirketlerine; Yaşar Holding internet sitesinden, işe alım sitelerinden direkt başvuru yapabilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Genel BaşvuruTüm TürkiyeBaşvur
İhracat Sorumlusuİzmir Başvur
Satış Muhasebe MemuruAnkara, Bursa, İstanbul (Avr.), İzmir Başvur
Demo Tanıtım Şefiİstanbul (Avr.), İstanbul (Asya) Başvur
Satış Muhasebe MemuruAnkara, Antalya, Bursa, İstanbul (Avr.), İzmir, İstanbul (Asya) Başvur
Muhasebe Sorumlusuİzmir Başvur
Mobilya Boyaları Teknik Servis TemsilcisiAdana Başvur
Satış TemsilcisiKonya Başvur
Karadeniz ve Doğu And. Bölge Saha Satış TemsilcisiErzurum Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

4 yorum

  1. 1992 yılından itibaren otomotiv boyaları sektöründe bulunmaktayım 1992-2004 yılları arası bayinin olan esenlik boya da çalıştım 2004 yılında ayrılarak Altındağ boya Kimya adında kendi şirketini kurup dyo otomotiv boyaları bayiliği alarak faaliyete başladım fakat 2008 yılındaki krizden etkilenerek 2011 yılında şirketini kapatmak zorunda kaldım şuan yine otomotiv boya sektöründe Cm boyama çalışmaktayım 1976 doğumlu evli 3 çocuk babasıyım yaşanması döneminden eğitim merkezinin tarafından verilen sertifika ve belgelerin vardır şayet iç Anadolu Bölgesi veya başka bir bölgede otomotiv sektörü için teknik ve satış personeli ihtiyacı var ise dyo ailesi ile çalışmaktan mutluluk duyarım not: iç Anadolu Bölgesi personelleri ali rıza ölçüm ve İsmail Bayramoğlu arkadaşlarımın bilgi alabilirsiniz

  2. 15/02/1993 konya seydışehırde dogdum. askerden geldım gelır gelmez kemalpasadakı akzo nobele iş başvurusunda bulundum. 1 ay sonra işe gırdım ve çalısmaktayım evlıyım verdıklerı maastan memnun degılım araba boyası uretıyoruz.sanayı ambalajdayım çalıştıgım yerde her işi ogrendım. sızınle çalısmak istıyorum tel numaram 0553 602 27 83

  3. 1977 turgutlu doğumlu olup turgutlu da ikamet etmekteyim 10 yıllık forklift operatör belgem e sınıf ehliyet src2 src4 Psikoteknik belgelerim var turgutlu fabrikasında forklift operatör ü olarak çalışmayı istiyorum 0539 474 67 61

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*