Düzey Pazarlama İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

düzey

Düzey Pazarlama İş Başvuru Formu

Düzey Pazarlama İş Başvurusu yaparak Düzey Pazarlama’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Düzey Pazarlama iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

DÜZEY’Lİ OLMAK

Kariyer seçimi bireyin bütün yaşamını etkileyecek, en önemli kararlardan birisidir. Bu seçimde en önemli kriter cazip sektör ve doğru şirket tercihidir. Adımınızı, büyümeyen, geleceği olmayan bir sektöre atarsanız, geleceğinizi çok kısıtlarsınız. Büyümekte olan, cazip bir sektörde, yanlış bir firmada başlarsanız zaman kaybeder, değişiklikler aramak zorunda kalırsınız. Hüner iki kriteride üst üste getirebilmektir. Geleceğiniz için büyümekte olan gıda sektörünü ve Koç imajı ve güvencesiyle Düzey’i değerlendirin. Cazip sektör ve doğru kurumsal yapı kriterlerini Düzey’de yakalayın.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONU 

Vizyona ulaşma ve müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunan Düzey Çalışanlarının, daha nitelikli, katılımcı, katma değer yaratıcı olabilmeleri amacı ile iletişimi, motivasyonu artırıcı çalışmalarla destekleyerek, çalışanların iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve Düzeyli olmaktan gurur duyan çalışanların olduğu bir iş ortamı yaratmak.

İş başvuru formu için tıklayın.

(Visited 1 times, 1 visits today)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*