Düzey Pazarlama İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Düzey Pazarlama İş Başvuru Formu

Düzey Pazarlama İş Başvurusu yaparak Düzey Pazarlama’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Düzey Pazarlama iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Düzey Pazarlama A.Ş.  1975 yılında, başta gıda olmak üzere dayanıksız tüketim pazarına odaklanabilmek için her türden dayanıksız tüketim malını pazarlamak üzere kurulmuştur. Tat’a ait gıda markalarının yanı sıra gıda ve gıda dışı olmak üzere farklı marka ve ürünlerin Türkiye çapında satış ve dağıtımını gerçekleştiren Düzey, 2008 yılında toplam 70 bin satış noktasına fatura kesmiştir.

Düzey Pazarlama A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmak üzere, altı bölgede (İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana) kendi operasyonu ile satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin geri kalan bölgelerinde ise 50’ ye yakın sayıda distribütörü ile çalışmaktadır.

Düzey Pazarlama A.Ş.  bugün 7,500 m²’lik depo alanı, gerek kendine ait gerekse distribütörlerine ait toplam 220 sıcak satış ve  225 sevkiyat  aracından oluşan güçlü  bir dağıtım organizasyonu ile Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
E-Ticaret Sorumlusuİstanbul AsyaBaşvur
Satış SorumlusuAnkara Başvur
Marmara Bölge Satış Sorumlusuİstanbul Asya Avrupa Bursa Başvur
Bölge Satış SorumlusuErzurum Van Başvur
Satış GörevlisiMuğla Başvur
Satış Görevlisi Ankara Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*