Düzce Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

düzce-belediyesi

Düzce Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Düzce Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Düzce Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Düzce Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Düzce Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Düzce Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Düzce Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Akçakoca · Cumayeri · Çilimli · Gölyaka · Gümüşova · Kaynaşlı · Yığılca

Düzce Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.duzce.bel.tr/tr/Default.aspx bağlantısından takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*