Doğuş Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

DOĞUŞ OTOMOTİV:

DOĞUŞ HOLDİNG in bünyesinde 1994 yılında kurulan Doğuş otomotiv Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerin den biridir.

Kocaeli Gebze merkezli olan firma ortalama personel sayısı mavi yakalılar için 907, beyaz yakalılar için ise 1.784 kişidir.

Binek araç ve hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında 12 uluslararası markanın Türkiye temsilcisidir. Bunlar, otomotivde Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve Scania markalarıdır. Şirket, endüstriyel ve deniz motorları pazarında Scania Engines markasıyla yer almaktadır. Soğutma sistemleri sektöründe ise Thermo King markası ürünlerin satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerinden sorumludur.

Doğuş Otomotiv, Türkiye genelinde 520’den fazla yetkili bayi ve servisiyle hizmet vermektedir. Tüketici finansmanı, yedek parça ve aksesuar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi hizmet alanlarında da yatırımları bulunmaktadır.

Şirket yurt dışında da yatırımlara sahiptir. 2009 yılında Lozan’da D-Auto Suisse SA adıyla Porsche Yetkili Satıcı ve Servis hizmeti vermeye başlamıştır.

AÇIK POZİSYONLAR:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

 

 

(Visited 137 times, 9 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

  1. selamlar sızınle calısmakıstıyorum lise otomotıv mezunuyum bir kac servıste çalıştım deneyımım var haber lerınızı bekliyorum doguş otomotıvle calısmak cok onur verıcı bır seref tır tel 0544 358 68 23 saygılar sevgıler haberlerınızı bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*