Doğuş Çay İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

doğuş

Doğuş Çay İş Başvuru Formu

Doğuş Çay İş Başvurusu yaparak Doğuş Çay ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Doğuş Çay iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, mutlu huzurlu bir iş ortamı oluşturmak, çalışanların gelişimine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkarmak ve bunu sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

DOĞUŞ ÇAY
Rize’deki 5 üretim fabrikamızda ve Ordu’daki paketleme fabrikamızda, her yıl 35.000 ton çay üretiyoruz. Lezzetini Karadeniz’den alan bu taze çaylar, yüksek teknolojiyle harmanlanıyor ve hayatı güzelleştiren anlara eşlik etmek için Türkiye’nin dört bir yanına doğru yola çıkıyor.

DOĞUŞ ŞEKER
Doğuş Şeker, 1994 yılından bugüne ISO 22000 ve ISO 9001 belgelerine sahip Gebze paketleme fabrikalarımızda, el değmeden üretiliyor.

DOĞUŞ BAHÇE
2008 yılında 70 bin metrekare alan üzerine kurulu 7500 metrekarelik fabrikada üretilmeye başlayan Doğuş Bahçe salça 2008 yılında 70 bin metrekare alan üzerine kurulu 7500 metrekarelik fabrikada üretilmeye başlamıştır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                     Şehir
Bilgi İşlem Uzmanı   İstanbul(Asya)
Satış Temsilcisi         Kahramanmaraş

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

(Visited 19 times, 1 visits today)

11 yorum

  1. Yalova Üniversitesi Gıda Teknolojisi mezunuyum. İstanbul/Topkapı Ülker Çikolata Fabrikasında stajımı yaptım. Firmanızda gıda teknikeri olarak çalışmak isterim.

  2. Filiz ben sizinli calismak istiorum.frmda dldudum ama dnus apilmadi cok ihtacimvarkoskcashird sbulmdim snkicok yaslimisizgbigonusyok 1973 dogmluum .20 ysindakiler tas cikariri biim giilr cunku ihttacimiz vr lutfen allah rzasi icin alin is grcim cok zor duzcde bir cok fab calistim imtes paktkalie kontrol daha bir kc tne vr enson ds dride calistim elf.05555079088

  3. İyi günler ben esma türetkan.sizinle calismak istiyorum çok iihtiyacim var alti ay cerkezkoyde ilaç fabrikasında calistim ordulu olduğum için buraya döndüm iki yil orduda ulaş elektrikte on muhasebe olarak calistm .umarim bana donersiniz 0541 732 66 74

  4. 4 yıldır teknik servis olarak calısmaktayım elektirik elektorinik olarak sizinle calısmak isterim 14 yıldır elektirik isi yapıyorum kompozozyon panosundan an larım 34 yasımdayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*