Doğtaş Mobilya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

doğtaş

Doğtaş Mobilya İş Başvuru Formu

Doğtaş Mobilya İş Başvurusu yaparak Doğtaş Mobilya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Doğtaş Mobilya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Uyum içinde geçen 40 yılın ardından tarihe bir not düşersek; mobilya, enerji, madencilik, perakende, sağlık ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Doğanlar Grup; 2012 itibariyle geçmişten aldığı güç ve itibarla Doğanlar Yatırım Holding olarak ekonominin yapı taşları arasında yerini aldı.

Bu gelişmenin ardından 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükseldi.

Capital dergisinin 2012 yılı Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması sonucuna göre Doğtaş, 2011 yılında olduğu gibi 2012’de de yine “Sektörünün En Beğenilen Birinci Şirketi” seçildi.

Doğtaş bugün; 65 ülkeye ihracat gerçekleştiren, yurt içi ve yurt dışındaki seçkin noktalarda bulunan 200’ün üzerindeki mağazasıyla, Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alıyor.

Doğtaş’ta Kariyer

Doğtaş olarak bizi geleceğe ve başarıya taşıyan en önemli değerin İnsan Kaynaklarımız olduğunun bilinciyle Türkiye Mobilya pazarındaki yerimizi ve dünyaya yayılmaya başlayan marka değerimizi; ancak sahip olduğumuz nitelikli insan gücünün sürekli gelişimi ve motivasyonu ile koruyabileceğimize yürekten inanıyoruz.

“Bireysel katkılara hak ettiği önemi verme” ilkesinin ışığında kurulduğumuz günden bu yana, iyi eğitim almış, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendirebilen, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık ve Doğtaş’ ta çalışmanın ayrıcalıklarını anlayan mutlu bir iş gücüyle çalışmayı Doğtaş’ın ve Doğtaş İnsan Kaynakları’ nın ana politikası olarak görüyoruz.

Hızla büyüyen yapımızda, personel seçme ve yerleştirme faaliyetinin temel ilkesini hiçbir ayrım yapmadan ve kimseye ayrıcalık tanımadan iş tanımının gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış yeterliliğine sahip olan, Doğtaş değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermek ve onlara ilerleme olanağı sağlamak olarak belirliyoruz.

Şu anda Doğtaş bünyesinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımızın, görevleri ile ilgili pratik ve teorik meslek bilgilerini arttırmayı, onlara görevlerine ilişkin yeni beceriler kazandırmayı, çalışanların bireysel gelişimlerini, ilerlemeye yönelik sorumluluk ve girişimlerini çoğaltarak verimliliği sürekli olarak yükseltmeyi en önemli amaçlarımız arasında sayıyoruz.

Bu felsefeyle kurulan Doğtaş Akademi kapsamında, şirketimiz bünyesinde planlanıp verilen eğitimlerdeyse üyelerimizin yerine getirmekte olduğu görevlerle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeylerini arttırmayı ve kariyer planları ile ilişkili olarak bir sonraki pozisyonlarında ihtiyaç duyabilecekleri donanımı onlara kazandırmayı
amaçlıyoruz.

En yetkin personele sahip olan ve bu personeli bünyesinde mutlu bir şekilde tutabilen kuruluşların rekabet avantajını da elde edeceklerini biliyoruz; bu farkındalıkta olan bir grup kimliğiyle teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlıyoruz.1972 yılında küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık sayısı 12.000 kişiyi aşan büyük bir aile ile devam ediyoruz.

İş İmkanları

Personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı açık pozisyonlara kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Şirketimize yapılan tüm başvurular aday veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise; kendine güvenen, istekli ve kararlı, hırslı, eğitime açık, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilen.

Doğtaş’ta beyaz ve mavi yaka istihdamı yapılmaktadır. Mavi yakada en az lise mezunu veya ustalık, kalfalık gibi yeterlilik belgelerine sahip adaylar; beyaz yakada ise Meslek Yüksek Okulu veya üniversite mezunu aranmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Tarih                Pozisyon               Şehir/Ülke               Firma Adı

05.06.2014    DÖŞEME- AR-GE UZMANI Düzce Kelebek Mobilya
05.06.2014    ÜRETİM MÜDÜRÜ Çanakkale Doğtaş Şirketler Grubu
05.06.2014    Engelli Danışma Görevlisi İstanbul Doğtaş Şirketler Grubu
05.06.2014    Yönetici Adayı Düzce Doğtaş Şirketler Grubu

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

2 yorum

  1. İyi gunler ben ayse 1984 trabzon dogumluyum.8 yildir bigada yasiyorum.sali pazarinda kasiyer ve satis elamani olarak calisiyorum.sizin firmaniza basvurmak istiyorum.sizlerede elaman lazimsa degerlendirmek istiyorum efendim.her is elimden gelir.kendime guveniyorum.8 sene öncede hollandada yasiyordum.ordada is hakkinda bir cok yaptim.dusunurseniz email atmaniz rica edilir.saygilarimla.ayse

  2. ıyı gunler taner ben 1989 gonen dogumluyum 3 ay ızmırde naklıyat ve montaj ısı yaptım kendıme guvenıyorum saglıgım yerınde Dogutas aylesıne faydalı olacagımı dusunuyorum ıyı haberlerınızı beklıyorum tlf no 05455933461

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*