Divan Otel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

divan-otel

Divan Otel İş Başvuru Formu

Divan Otel İş Başvurusu yaparak Divan Otel’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Divan Otel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KARİYER

Divan Otelleri size tecrübeli bir ekip tarafından yönetilen dinamik bir organizasyona katılma şansı veriyor. Uluslararası büyüme stratejimiz ile sadece Türkiye’deki otellerimizde değil, yurt dışındaki yatırımlarımızda da kalifiye adaylar için bir çok yeni ve heyecan verici iş imkanı yaratmanın kıvancını yaşıyoruz.

Divan Otelleri, ağırlama sektörünün insana dayanan bir iş olduğunun ve insanın herşeyin önünde gelmesi gerektiğinin bilinciyle tüm çalışanlarına ufku açık, olanaklarla dolu ve ödüllendirici bir ortam sunar. Çalışma koşullarımız ve insan kaynakları değerlerimiz dürüstlük, açık iletişim, saygı, kültürel farklılıklar, tutku, mükemmeliyetçilik, ekip çalışması, yenilikçilik, yaratıcılık, yetenek gelişimi ve bireysel güçlendirmeyi kapsamaktadır.

Lütfen özgeçmiş bilgilerinizin aşağıdaki adresler aracılığı ile bize ulaşmasını sağlayın. Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde, İK departmanımızdan bir yetkili sizinle temasa geçecektir.

İddialı hedeflerimize ulaşmak için sizi de yanımızda görmek istiyoruz.

CV yollamak için tıklayın.

(Visited 44 times, 1 visits today)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*