Ditaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

ditaş

Ditaş İş Başvuru Formu

Ditaş İş Başvurusu yaparak Ditaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ditaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ditaş Doğan Yedek Parça ve İmalat A.Ş. rotbaşı, rotil, rotkolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizatör kolu ve V çeki kolu gibi araç alt yapı parçalarını üretmek amacı ile 1972 yılında kurulmuş, 1978 yılında faaliyete geçmiş ve günümüzde yıllık dört buçuk milyon adetlik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük OE’ye üretim yapan rot üreticisidir. Çoğunluk hisseleri Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.’ye ait olan DİTAŞ, 30 yılı aşkın başarılı geçmişi ile direksiyon ve süspansiyon parçaları üretiminde, yurtiçine olduğu kadar yurtdışı araç üreticisi firmalara da yüksek kaliteli orijinal ürün sağlamaktadır.

DİTAŞ, aralarında dünyanın en büyük OE rot üreticilerinin de bulunduğu Türkiye pazarında yüksek kaliteli ürünleri, entegre tesisleri ve tecrübesi sayesinde yıllardır liderliğini korumaktadır. Dünya pazarlarında ise hem orijinal ürün tedarikçisi ve hem de yenileme pazarında bilinen bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Türkiye’de ticari araç imalatçılarının rot talebinin % 80’nini, binek araçlarının da % 15’ni karşılamaktadır. Yenileme pazarında da % 25 paya sahiptir.

Niğde’de 20.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 252.000 m²’lik bir alanda; deneyimli ve eğitimli 400’e yakın çalışanıyla üretim yapmakta olan DİTAŞ, müşteri isteklerini zamanında karşılayan tasarım kabiliyeti, araç kullanımı şartlarında simüle eden prototip test tesisleri, modern ve yeni makine parkı, esnek üretim prosesleri ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

6 Sigma Kalite Yönetim felsefesiyle çalışan DİTAŞ, ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, ISO/TS 16949:2002 otomotiv tedarikçileri kalite sistemi sertifikası ve Ford Q1 kalite sertifikasına sahiptir ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük araç üreticilerinin “A” sınıfı tedarikçisidir.

Kariyer / İK Politikamız

İnsan Kaynakları Vizyonu
En önemli varlığımız olan insanın; çağdaş yönetim uygulamaları ile gelişimini sağlayarak, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında, şirkete en yüksek katkıyı vermesini temin etmektir.

İnsan Kaynaklarının Misyonu
Üretimin temel kaynaklarından olan ve zor bulunan nitelikli insanı en verimli ve en etkin şekilde kullanarak, Üretimin ve karın artmasına katkıda bulunmaktır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

8 yorum

  1. ditas a.s den calısmak istıyorum nigde endustrı meslek lısesı cıkıslıyım askerlık yaptım fabrıkanızda calısmak ıstıyorum tl numaram 05535413306 ararsanız sevınırım işe cok ihtiyacım var

  2. Ben lise mezunuyum.36 yaşındayım vardiyalı çalışabilirim didaşta çalışmak istiyorum şu an fabrikada çalışıyorum ama çocuğum niğdede okuduğu için niğdede çalışmam gerekiyor cvb yazarsanız sevinirim cep 0536 473 01 73

  3. Mhb ben lise mezunuyum askerliği mi yaptim beş yil bi isletmede bilgisayarli makina bakim ve tamiri yaptim elektirik ve mekanik konusunda deneyimliyim tel no 05462419461

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*