Dinçsa İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

dinçsa-ilaç-fabrikası

Dinçsa İş Başvuru Formu

Dinçsa İş Başvurusu yaparak Dinçsa’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dinçsa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisimiz Eylül 1998 yılında işletmeye alınmış, Mayıs 1999 yılı itibariyle de üretim iznini alarak faaliyetlerine başlamıştır.

7000 m2 açık alan üzerinde 3000 m2 (1000 m2 * 3) kapalı alana sahip olan tesis, gerek Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde yeralması, gerek çevre karayolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle çabuk ulaşılabilirlik avantajını elinde tutmaktadır.

En güncel tekniklerle, etkili ve kaliteli ilaç üretimi için tüm altyapıya sahip tesisimiz, Türk İlaç Sanayi’nin önde gelen kuruluşları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Tesisimizin inşaat aşamasında, hijyeni tam sağlayacak ve üretim kapasitesini olumlu etkileyecek tüm şartlar düşünülmüştür.

Tesisimizde, camlar yeterli ışıklandırma sağlayacak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte, bazı ilaç hammaddelerinin imalat sırasında ışıktan etkilenebileceği düşünülerek bal renginde ve reflekte olarak uygulanmıştır.

Aydınlatma aparatları tavan ile sıfır kotda olup, tüm makine bağlantıları temizliği korumak açısından tavandan paslanmaz çelik borularla sağlanmıştır. Tavanlar epoksi boya, partikül vermeyecek ve partikül tutmayacak, yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir.

Duvarlar ve yerler mikroorganizma çoğalmasını ve yayılmasını önleyecek şekilde PVC kaplama olarak dizayn edilmiş ve yine yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir. Alanlar değişikliğe imkan verebilecek, minimum ek ve birleşme yerlerine sahiptir.Böylelikle sanitasyon ve GMP kuralları en üst seviyede sağlanmış, üstün bir hijyen kontrolü yaratılmıştır.

İnsan Kaynakları

“Önce İnsan’’ felsefesiyle yola çıkan Dinçsa için çalışanları en önemli değeridir.

Çalışanlarını özenle seçer ve onlara gerekli eğitimleri verir. Onların sosyal ve ekonomik refahlarının arttırılması için çalışır. 

Çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. Bunun için gerekli bütün olanakları sağlayarak sistemini en gelişmiş teknoloji ile donatır.

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*