Dimes İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

dimes

Dimes İş Başvuru Formu

Dimes İş Başvurusu yaparak Dimes’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dimes iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin markalı meyve suyu ihracatının yaklaşık %60’ını gerçekleştirmekte olan Dimes, 2009 yılına gelindiğinde ihracat yaptığı ülke sayısını 73’e çıkarmıştır. 

Grup Şirketleri

Nobel Pazarlama Ltd. Şti.

Kazova Vasfi Diren Tarım İşletmeleri Sanayi Ticaret A.Ş

Tokat Cihan Nakliyat San. ve Tic. A.Ş.

Kariyer Formu

Yarım asrı aşkın bir süredir meyve suyu sektöründe faaliyet gösteren Dimes, eğitimli insan gücüne büyük önem vermektedir.

İyi eğitim almış, bilgili, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen Dimes, geleceğini bu yapı üzerine kurmaktadır. Dimes’e iş veya staj başvurusu yapmak için lütfen ilgili formlar doldurup CV’nizi yükleyerek “Gönder” butonuna tıklayınız. Başvurunuz İnsan Kaynakları departmanımız tarafından değerlendirilecek ve uygun görüldüğü taktirde sizinle iletişime geçilecektir.

Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. Kocaeli körfez ilçesinde oturmaktaym is ariyorum calidigim yerler dhl lojistik paketleme Coster dolum deterjan leverin isini yapiyorduk aydin vinç cay ve temizlik işlerine baktim şuan autolivde calisiyorum 6 aylik aldılar bu yüzden tekrar is ariyorum referans sevginar 537 997 0300 ben daimi bir is isdiyorum inşallah hayirli donuslerinizi bekliyorum kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*