Dia Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

dia-holding

Dia Holding İş Başvuru Formu

Dia Holding İş Başvurusu yaparak Dia Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dia Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

İşe alım süreci, işgücü gereksinimleri doğrultusunda Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yürütülür.
Tüm görevlerle ilgili yetki ve sorumluluklar ve her pozisyona uygun personel profilleri ve göreve uygunluk için kriterler Görev Tanımlarında belirtilmiştir. Personel seçimi yapılırken ilgili pozisyon için yapılmış bu tanımlar göz önünde tutulur.

Oryantasyon

İşe yeni başlayan personelimizin, firma kültürüne ve işe kısa sürede uyum göstermesi için yapılan faaliyetler oryantasyon programının konusunu oluşturur. “Oryantasyon Programı”nın amacı, yeni çalışanın işe alışma dönemini ve DİA Holding’e adaptasyonunu sistematik bir planlama ile gerçekleştirmekti

Çalışanlarımız İçin…

  • Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, rekabeti ve mutluluğu ön planda tutmak.
  • İnsan kaynakları ve teknoloji ile sürekli olarak desteklenen nitelikli yönetim, üretim ve hizmet yaklaşımlarıyla pratiği arttırmak.
  • Çalışanların yenilikçi ve adil olmalarını sağlamak.
  • Çalışanların tecrübelerini paylaşmalarını, cesur olmalarını ve en iyi yöntemleri belirlemelerini sağlamak.
  • Eşit fırsatlara ek olarak, başlıca hedefimiz personelimizin yeteneklerini geliştirmek ve şirket içerisine performans kültürünü yerleştirmektir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. Selam adım Gökhan Yıldırım Mermer ustasıyım daha onca bakü bilgeh köyünde çalıştım sizinle cismak istiyorum ingilinize teşekkür ederim 05464301657

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*