Deutsche Bank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Deutsche-Bank

Deutsche Bank İş Başvuru Formu

Deutsche Bank İş Başvurusu yaparak Deutsche Bank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Deutsche Bank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Deutsche Bank 1987 yılından bugüne Türkiye’de kurumsal bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Deutsche Bank’ın İstanbul’daki iştiraki Deutsche Bank A.Ş. 2004 yılında bankacılık lisans değişikliği ile ürün çeşidini artırma yolunda ilk adımlarını atmıştır. 2005 yılından itibaren kurumsal nakit yönetimi, risk yönetimi ve takas hizmetleri sunmaya başlayan Deutsche Bank, öncelikli olarak kurumsal müşterileri hedef almaktadır.

2005 yılında sermaye piyasalarında faaliyet gösteren Bender Menkul Kıymetler’in tamamını satın alan Deutsche Bank, halka arz, blok satış, türev piyasalar gibi her türlü sermaye piyasası ürünüyle küresel bankacılık ağı avantajını yerel tecrübe ile birleştirerek sermaye piyasalarında da hizmet sunmaktadır.

Sorunlu aktiflerin yapılandırılması ve tahsilatı konusunda finansal kurumlara hizmet sunan Bebek Varlık Yönetim şirketi Türkiye’deki diğer Deutsche Bank grubu şirketlerindendir.

Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*