Denizbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

staj

Denizbank staj başvurusu başlıyor!

Denizbank’ta staj imkanı için öğrenciler Denizbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Denizbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Deniz’de Staj

Kendine değer katmak isteyen üniversite ya da ticaret lisesi öğrencilerine teorik bilgileriyle ilgili pratik yapma ve bu bilgileri uygulamaya geçirme imkanı sağlıyoruz…

Üniversite Öğrencileri

Yaz ve sömestr dönemlerinde, şubelerimize başvuru yaparak DenizBank’ı tanımak isteyen üniversite öğrencileri’ne staj imkanı tanınmaktadır. Staj süresince stajyere “mesleki / bireysel gelişim sağlayıcı bilgi ve becerilerin kazandırılması, var olan bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi” esastır.

Ticaret Lisesi Öğrencileri

Ticaret Meslek Lisesi son sınıftaysanız,(tercihen Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret, Borsa Hizmetleri, Sigortacılık)

Sınıf not ortalamalarınız 5’lik sistemde “3” ve üzeri, 100’lük sistemde “55” ve üzeriyse,

Zorunlu staj hakkınız bulunuyorsa,

Siz de DenizBank’ın ile bankacılığı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Beceri eğitimi uygulaması kapsamında Ticaret Lisesi Öğrencileri stajlarına her yıl öğretim yılı başında başlar, öğretim yılının sona ermesi ile birlikte staj dönemleri sona erer.

Kariyer hedeflerinizi uluslararası bir bankanın ayrıcalığından yararlanarak gerçekleştirmek ve Deniz’de parlayan bir yıldız olmak için özgeçmiş bilgilerinizi bize ulaştırmanızı ve size uyan pozisyonlara başvurmanızı rica ederiz.

Başvuru Koşulları;

Üniversite üçüncü veya dördüncü sınıfta okuyorsanız,

Meslek yüksek okulunda son sınıftaysanız,

Zorunlu veya Gönüllü staj hakkınız var ise (Stajınızın okulunuz tarafından onaylanıyor olması)

Siz de DenizBank’ın Deniz’in İncileri Staj Programı ile bankacılığı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Staj Başvurusu:

Staj başvurusu için tıklayın.

(Visited 3 times, 1 visits today)

15 yorum

 1. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 2. selçuk üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Gop arnavutköy de ikamet ediyorum zorunlu stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 3. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 4. Ankara Anadolu Tic.Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümü 2015-2016 Eğitim öğretim yılında zorunlu staj yapma zorunluluğum var.Bankanız bünyesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 5. Adnan menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim 2015-2016 eğitim öğretim yılında zorunlu staj yapma zorunlulugum var. bankanız batman şubenızden bünyesinde staj yapmak istıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 6. İyi çalışmalar Uşak üniversitesi Eşme Meslek Yüksek Okulu Banka ve Sigortacılık bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Bursa Nilüfer ilçesinde ikamet etmekteyim. Zorunlu staj eğitimimi Bursa Nilüfer şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim..

 7. ANTAKYA TİCARET MESLEK LİSESİ 11.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.GELECEK YIL STAJ GÖRECEĞİM BANKANIZA GELDİM YALNIZ İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMAMI SÖYLEDİLER.BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. HATAY/ANTAKYA 05312558687

 8. LİSE SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ EĞİTİMİ YAPMAM GEREKİYOR. HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 9. ESKİŞEHİR DEVLET MALZEME OFİSİ MESLEKİ VE TEKNİK ANAADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ZORUNLU STAJER YAPMAM GEREKİYOR BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREKENİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
  TEL:05559851267

 10. Merhaba. Ben Merve Ertaş. Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşıyorum. Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Liesesinde okuyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar Programcılıgı Bölümü ve Web Tasarım Dalı üzerine öğrenim görüyorum. Okulumuzun belirlemiş olduğu günlerde bankanızda 1 yıl boyunca staj görmek istiyorum. Teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*