Denizbank İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Denizbank Hakkında:

1997’de kurumsal kimlik çalışmaları çerçevesinde personel alımı ve şube açılışlarını içeren bir “hayata dönüş” programı uygulayarak beş yıllık stratejik plan hazırlayan DenizBank, bu süreci, TMSF’ye devrolan banka şubelerinin bir kısmının satın alınması ve 2002 sonunda Tarişbank’ın gruba dahil edilmesiyle destekledi. Söz konusu dönemde, mevcut bankacılık ürün ve hizmetlerini tamamlamak üzere faktoring, finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi şirketlerine ek olarak Avusturya ve Rusya’da banka satın almaları yaptı. Diğer yandan, 1 Temmuz 2013 itibarıyla Citi’nin Türkiye’deki Bireysel Bankacılık Bölümü’nü, 600 binden fazla müşteri ve 1.400’e yakın çalışanı ile devraldı.

Kurulduğu günden bu yana yenilikçiliğe, teknolojiye, Ar-Ge ve inovasyona önemli ölçüde yatırım yapan; Amerika’da ve Avrupa’da üst üste “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” seçilen, fiziksel ve dijital kanallarını “fijital” stratejisi ile entegre eden Banka; Temmuz 2021’de, “ekosistem bankacılığı” anlayışıyla, Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine destek sağlamak üzere, Intertech’in iştiraki olarak, yeni fintek şirketi NEOHUB’ı kurdu.

Diğer yandan, ülkesinin ve toplumun geleceği için çalışan DenizBank; sağlık, spor kulüpleri, belediyeler, denizcilik, turizm, enerji, eğitim, altyapı ve tarımın yanında, ekonominin can damarı KOBİ’lerin ihtiyaçlarını sahiplenmeyi her zaman önceliği gördü; söz konusu alanların büyük çoğunluğunda sektöre örnek oluşturan finansman modelleri yarattı. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra beş yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile yedi yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunuyor. DenizYatırım, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, Hızlı Öde, NEOHUB, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleri olarak konumlanıyor. Türkiye’de toplumun tüm kesimlerine ulaşan bir hizmet ağına sahip olan DenizBank’ın yurt içinde ve Bahreyn’deki toplam 691 şubesinin yanı sıra, iştiraki DenizBank AG’nin Avusturya ve Almanya’da toplam 26 şubesi bulunuyor. Grup, DenizBank AG aracılığı ile AB ülkelerinde faaliyet gösterirken, CJSC DenizBank Moscow ise Rusya ile ticaret yapan mevcut müşterilere yurtdışında hizmet götürüyor.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi-Obi
Ankara, Antalya, Bursa, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Konya, Kahramanmaraş, Muğla, Tekirdağ, İstanbul(Asya)
Başvur
Fon Yönetimi Operasyon Uzmanı / Yetkilisiİstanbul(Avr.) Başvur
Kartlı Ödeme Sis. Finansal İşlemler Yetkilisiİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Denizleasing Satış Yönetmeniİstanbul(Avr.), Kocaeli(Gebze) Başvur
Denizfaktoring Şube Satış Yönetmeniİstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Mobil Satış TemsilcisiAdana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir(Bandırma, Burhaniye), Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay(İskenderun), Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli(Lüleburgaz), Kocaeli(Gebze), Konya, Kütahya, Malatya, Manisa(Akhisar), Kahramanmaraş, Muğla(Fethiye), Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ(Merkez, Çorlu), Tokat, Trabzon, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Aksaray, Karabük, Düzce, İstanbul(Asya) Başvur
Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisiİstanbul(Avr.) Başvur
İşaret Dili Bilen İletişim Merkezi Asistanıİstanbul(Avr.)(Şişli) Başvur
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Share on Whatsapp
Whatsapp
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. mrb ben 1982 elazığ doğumluyum..bilgisayar programcılığı 2014 mezunuyum. şu an da açık öğretim adalet bölümü okumaktayım. askerlik görevimi yaptım.. denizbank bünyesinde bölümümle ilgili daimi iş arıyorum..
    gereğinin yapılmasını arz ederim… 0507 060 76 78 NOT : istanbul üsküdar ümraniye arasında ikamet etmekteyim.

  2. Merhaba 1995 doğumluyum bilisim teknolojileri 2013 web tasarım mezunuyum denızbank’ta daimi gelecek bir ıs arıyorum.
    Geregının yapılması arz ederım.. 05070336407

    İstanbul avrupa yakası Halkalı da yasamaktayım

  3. 25.06.1987 doğumluyum silahlı özel güvenlik kartım var bankalarda silahlı güvenlik görevlisi olarak iş arıyorum B+A2 Eğlyetim var antalya merkezde yaşıyorum.saygılarla arz ederim.tel:05535962654

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*