Dem İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

dem-ilaç

Dem İlaç İş Başvuru Formu

Dem İlaç İş Başvurusu yaparak Dem İlaç ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dem İlaç iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dem İlaç’ta İnsan Kaynakları Yönetimi denildiğinde şirketimizin amaçlarına ulaşabilmesi için, tüm insan kaynaklarının en doğru, etkin ve verimli bir şekilde kullanılması anlaşılmaktadır. Ortak amaçlarımız ise “kalite” “verimlilik” ve “yetkinlik” ilkeleri çerçevesinde faaliyette bulunmaktır.

Dem İlaç İnsan Kaynakları, şirketin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek ve sektörü yakın takip ederek, şirkete katkı sağlayacak uygulamaları geliştirir. Bunun yanı sıra, şirket içi ve kurumsal iletişim faaliyetlerini planlar, sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirir.

En iyi ve verimli insan gücünü çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak DEM İLAÇ İnsan Kaynakları’nın temel hedefidir.

İNSANA SAYGI:

Çalışanlarımızın en değerli varlığımızdır bu nedenle çalışanlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine oturtmayı hedefliyoruz, onlarla uzun yıllar birlikte olmak istiyoruz.

Ekip ruhu ve dayanışma bilincini pekiştirmek için, çalışanlarımızın çeşitli sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetlerde bir araya gelmelerini organize ediyoruz.

Çalışanlarımızın sağlığına önem veriyor, işyerindeki başarılarının ve mutluluklarının ancak sağlıklı bir yaşamla mümkün olduğuna inanıyoruz.

İş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygun fiziksel çalışma ortamları yaratmaya hedefliyoruz.

Performanslarının adil ve şeffaf bir şekilde karşılıklı görüşmelerle değerlendirileceği, kariyer imkanı olan, görüşlerini rahatça belirtebilecekleri sıcak ve samimi bir ortam vaat ediyoruz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

  1. MERHABA.İSMİM GÜLRUH DURUK.KİMYAGERİM.İST TEKNİK ÜNV DOKTORA YAPIYORUM.NUMİL GIDA ÜRÜNLER SAN.VE TİC.ŞİRKETİNDE RUHSATLANDIRMA UZMANIYIM.GIDA İLAC MEDİKAL DENEYİMİM VAR. DAHA FAZLA DENEYİM İÇİN POZİSYONUMA UYGUN ÜST DÜZEYDE ÇALIŞMA ORTAMLARI ARAŞTIRIYORUM. TEKLİFLERE AÇIĞIM.HÜRMETLER

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*