DeFacto İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

 

DeFacto   Firması tüm Türkiye Genelinde En Az Lise Mezunu Perakende Mağazalarında Çalışacak Personeller Alıyor.

DeFacto:

2003 yılında kurulan ve 2005 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, dünyada 50’den fazla ülkede, 500’den fazla mağaza ve 14.000’den fazla çalışan ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki mağaza sayısı 300’dür.

2013 yılı itibarıyla Ozon Giyim Türkiye’nin 36. büyük markası konumundadır. Ozon Tekstil ise Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında 15. sıradadır.

Bugün 300 yurt içi, 205 yurt dışı mağazası ile sektöründe Türkiye’de ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir. Türkiye dışında ise başta Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Kosova, Arnavutluk, Tunus, Gürcistan, KKTC, Azerbaycan, Filistin, Lübnan, Ürdün, Romanya, Bulgaristan, Malezya, Pakistan, Katar, Özbekistan, Dağıstan, Bosna Hersek, Rusya, Ermenistan, Afganistan ve Ukrayna gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

Diğer ilanlara bakmak için buraya tıklayınız

(Visited 622 times, 11 visits today)

9 yorum

  1. 2003 senesinden beri satış ve toptan parekende sektöründe tecrübeli olarak çalışıyorum. Sizinle çalışmak isterim. Bana mail adresimden donerseniz memnun olurum.

  2. Meraba ben cansu lise 3 öğrencisiyim Küçükköy kız Teknik meslek lisesinde okuyorum giyim ögrencisiyim kalıp cikarabiliyorum kesim.utu veDikim yapiyorum sizin firmanizda stajlik yapmak istiyorum Lütfen beni kabul edin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*