Dedeman Otel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

dedeman

Dedeman Otel İş Başvuru Formu

Dedeman Otel İş Başvurusu yaparakDedeman Otel ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dedeman Otel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

40 yıldan fazla deneyimi ile Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı; misafir odaklı ve dinamik bir hizmet kültürünü temsil etmektedir. Dedeman Grubu, sürekli faaliyet gösterdiği sektörlerde “Çalışılacak En İyi Şirketler” arasındaki yerini, insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları alanında ulaştığı en yüksek standartlara bağlı olması ile sürekli kılmaktadır. Operasyonel görevleri koordine eden, değişimi yöneten ve stratejileri oluşturan Dedeman Hotels & Resorts Uluslararası İnsan Kaynakları Departmanı, insan kaynakları yönetimi için en verimli ve yenilikçi yaklaşımları uygulamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI İLKELERİMİZ

  • Tüm ekip üyelerine ortak bir perspektif aşılamak.
  • İnsan kaynakları fonksiyonlarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde iç ve dış müşteri mutluluğunu ön planda tutmak.
  • Büyüme ve gelişme hedeflerimize ulaşmak için Grubumuza nitelikli insan kaynağı sağlamak. Kurumsal hedeflere ulaşmak için takımdaki temel bireysel çabaları koordine etmek.
  • Çalışanlarımıza gerekli eğitimi sağlayarak; organizasyonel değişikliklere uyum sağlamalarını, görev başındaki performanslarını artırmayı ve kariyer planlaması alıştırmalarına uygun, gelecekteki sorumlulukları için gerekenleri yerine getirebilecek yeterlilikte olmalarını sağlamak.
  • Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ile Grubumuz’un hedeflerini entegre etmek ve çalışanı ileride üstleneceği veya üstlenebileceği pozisyonlar için, bu pozisyonların gerektirdiği yeterliliklerle donatarak organizasyon içinde yatay/dikey hareket olanakları yaratmak.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

4 yorum

  1. Merhaba .Antalyada 5 yıldızlı otellerde uzun süre ‘Lifeguard(cankurtaran) ve Silahlı güvenlik olarak çalıştım ve sertifikalarım mevcut.Konya merkez de sürekli çalışacağım uygun iş arıyorum.inta :_cool_boy_99

  2. Merhaba .Antalyada 5 yıldızlı otellerde uzun süre ‘Lifeguard(cankurtaran) ve Silahlı güvenlik olarak çalıştım ve sertifikalarım mevcut.Konya merkez de sürekli çalışacağım uygun iş arıyorum.inta :_cool_boy_99

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*