Danone İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

danone

Danone İş Başvuru Formu

Danone İş Başvurusu yaparak Danone’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Danone iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Danone Türkiye olarak, lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile 1998’den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet göstermekteyiz.

Danino, Danette, Activia, Danone Doğal ve Danone Disney markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Danone Türkiye olarak, 500’ü aşkın çalışanımız, yaklaşık 3.500 çiftçimiz, 1.000’e yakın tedarikçimizi kapsayan yaygın tedarikçi ağımız ve Türkiye’nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve dağıtım ağı ile 81 ilde, 60.000 satış noktasına hizmet veren 100’ü aşkın distribütörümüzle birlikte el ele yürümekteyiz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                            Şehir
Long Term Human Resources Intern İstanbul(Asya)
HOD Bayi Yöneticisi                         İstanbul(Avr.)
Kalite Güvence Uzmanı/Memuru Adana, Bolu, Sakarya
Sales Controller                                İstanbul(Asya)
Üretim ve Bakım Şefi                      Sakarya
Genel Başvuru                                 İstanbul

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

11 yorum

  1. 14 yıldır ulusal zincir,yerel zincir,mağazalarında güçlü firmalarda satış temsilcisi,süpervizör,bölge sorumlusu olarak görev yaptım ege&akdeniz olarak tüm müşterileri tanıyor ve tanınıyorum ailenizin içinde yer almak başarılarımı sizinle kuvvetlendirmek isterim.
    Teşekkürler

  2. Uygar 29 yasindayim evliyim şöfürlük yapa bilirim kendime guveniyorum musteri diyolugum gayet guzel dilime güveniyorum mersinde oturmaktayım saygılarımla uygar tel 05071120097

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*