Danone İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Danone İş Başvuru Formu

Danone Türkiye olarak, lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile 1998’den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet göstermekteyiz.

Danino, Danette, Activia, Danone Doğal ve Danone Disney markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Danone Türkiye olarak, 500’ü aşkın çalışanımız, yaklaşık 3.500 çiftçimiz, 1.000’e yakın tedarikçimizi kapsayan yaygın tedarikçi ağımız ve Türkiye’nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve dağıtım ağı ile 81 ilde, 60.000 satış noktasına hizmet veren 100’ü aşkın distribütörümüzle birlikte el ele yürümekteyiz.

Danone olarak, mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonumuz doğrultusunda sağlık odaklı benzersiz ürün portföyümüz ve markalarımızla dünya genelinde 120’den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’de 2.000’den fazla çalışanımız ile Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarında doğumdan yaşlılığa kadar insan hayatının tüm evrelerini kapsayan ürünlerimizle topluma fayda sağlamayı hedefliyoruz.

“Mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma” misyonumuz ile daha sağlıklı bir dünyaya katkıda bulunmak için çalışıyoruz. 100 yılı aşkın süredir, tüketicileri yeme alışkanlıkları ve beslenme ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı ve lezzetli ürünlerle buluşturma amacını taşıyoruz. Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarındaki tüm ürün portföyümüz ile yaşamın her aşamasında tüketicilerin beklentilerini karşılayan yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

“Tek Gezegen. Tek Sağlık”

Bu sözler insanların sağlığı ile gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğunu gözler önüne seren vizyon umuzu yansıtıyor. Sorumluluklarımızın yalnızca fabrika kapılarıyla sınırlı olmadığını biliyor; ürünümüzle, insanımızla, doğamızla iyinin peşinde koşuyoruz. Daha sağlıklı, daha sürdürülebilir yeme ve içme alışkanlıklarının benimsenmesini amaçlıyoruz.

Danone olarak her yediğimiz ve içtiğimizle hayal ettiğimiz dünyadan yana seçim yapma şansına sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu güçlü inanç gıdalarının nereden geldiğine, nasıl yetiştirildiğine, tabaklarına nasıl ulaştığına, sağlıklarına ve gezegenin sağlığına nasıl etki ettiğine önem veren insanlardan ilham alan “gıda devrimin” kalbinde yer alıyor.

Açık Pozisyonlar

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

DANONE YURT DIŞI İŞLERİ İÇİN ALTTAKİ LİNK İ TIKLAYINIZ.

DONONE WORD JOBS

 

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

11 yorum

  1. 14 yıldır ulusal zincir,yerel zincir,mağazalarında güçlü firmalarda satış temsilcisi,süpervizör,bölge sorumlusu olarak görev yaptım ege&akdeniz olarak tüm müşterileri tanıyor ve tanınıyorum ailenizin içinde yer almak başarılarımı sizinle kuvvetlendirmek isterim.
    Teşekkürler

  2. Uygar 29 yasindayim evliyim şöfürlük yapa bilirim kendime guveniyorum musteri diyolugum gayet guzel dilime güveniyorum mersinde oturmaktayım saygılarımla uygar tel 05071120097

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*