Dalgakıran İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

dalgakıran

Dalgakıran İş Başvuru Formu

Dalgakıran İş Başvurusu yaparak Dalgakıran’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Dalgakıran iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dalgakıran kuruluşundan başlayarak daima geleceği hayal edip planlayarak ve buna uygun stratejileri oluşturup uygulayarak var olmuştur. Kuruluşumuzda var olan yenilikçilik, müşteri odaklılık, sürekli büyüme ve rekabette bir adım önde olma felsefemiz 48 yıllık bir gelenek halinde sürmektedir.
Her yıl pazara 2 yeni ürün sunma, yeni tesisler ve yurtiçi-yurtdışında müşteri hizmet noktaları açarak büyüme ve müşteriyle yakınlaşma, tasarım aşamasında üründe kullanım esnasında oluşabilecek hata ve arızaları tespit ederek çözme ve bu yolla daha hızlı-daha ekonomik ürün geliştirip rekabette öne geçme stratejilerimiz agresif biçimde uygulanmakta ve buna yönelik yatırımlar hız kesmeksizin yapılmaktadır.
Misyonumuz
 
Çevreye ve sosyal sorumluluk projelerine duyarlı, dinamik kadrosu ile küreselleşen pazarda müşteri memnuniyeti odaklı, ülke ekonomisine katkıda bulunan, dünyada gelişen teknolojiyi yakından izleyerek katma değer yaratan ürünler üreten bir firma olmaktır.
Vizyonumuz
 
Dalgakıran sürekli gelişen teknolojisi, yüksek performanslı ürünleri ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile Dünya’da basınçlı hava sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.
Buradan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*