Cotton Club İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

cotton-club

Cotton Club personel alımı yapacak!

Cotton Club iş başvurusu yaparak sizde Cotton Club’ın gücünden güç alabilirsiniz. Cotton Club personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Cotton Club eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Cotton Club insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye dahil üç ülkede üretim tesisi bulunan Cotton Club ailesinin temeli, 2000 yılında Moskova’da Cotton Club LLC şirketinin kurulmasıyla atılmış, 2006 yılında İstanbul’da, Cotton Club Türkiye ve Kiev – UKRAYNA’da  Cotton Club UKR. ismiyle iki şirket daha faaliyete geçirilerek büyüme yolunda ciddi atılım yapılmıştır.
Üretim tesislerinin yanı sıra; Rusya, Kazakistan, Belarus, Özbekistan ve Çin’de satış ofisleri ile lojistik dağıtım tesisleri bulunmaktadır.

2006 yılında Beylikdüzü’nde faaliyete geçen Cotton Club Türkiye; 2011 yılında Selimpaşa – SİLİVRİ’de bulunan Ortaköy Sanayi Bölgesinde, toplam 9000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Yüksek kalite işçiliğinin sonucu olan kendi markası ile özel markalar adı altındaki ürünlerinin, yurt içinde ve beş kıta’da 23 ülkede satışı yapılmaktadır.

Değerlerimiz:

Biz COTTON CLUB TR. Çalışanları vizyon ve misyonumuz doğrultusunda;
Müşterilerimizle beraber bir aile olduğumuzun bilincinde, doğru iş yapmaya yöneliriz ve verimli çalışırız.
Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
Müşterimiz ile uzun vadeli işbirliği yapar, sahiplenme duygusu oluştururuz.
Yaptığımız işlerin sorumluluğunu alırız.
Dünyaya ve değişime açık öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız.
Dürüst ve güveniliriz.
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz.

Vizyonumuz

Hayatı kolaylaştıran markalarıyla süktöründe Türkiye’de birinci, uluslar arası pazarlarda ise; ilk beş şirket arasında olan bir grup olmaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz değerler ile ;
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak, onları farklı kılacak, alışkanlık oluşturacak kalitede ürün ve hizmet sunmak,

İş ortaklarımızla kazan –kazandır  ilkesi ile çalışmak,
Personelimize güvenli bir çalışma ortamı yaratarak, çevreye zarar vermeden üretimi sürdürmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*