Cosmo Home İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

cosmohome

Cosmo Home İş Başvuru Formu

Cosmo Home İş Başvurusu yaparak Cosmo Home ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cosmo Home iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ

Deneyimli ve uzman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, yerli – yabancı 40.000 çeşit kozmetik ürünümüzle müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tek bir çatı altında toplamak, firmamızın temel amaçlarındandır.
Cosmo Home adını sektörde ilk sıraya yerleştirmek ve kozmetik denince akla ilk gelen isim olmak, firma olarak temel vizyonumuzdur.

KURUMSAL YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, ürün sevkiyatına gösterdiğimiz ekstra hassasiyet ve tedarikçilerimizle kurduğumuz özenli ilişkiler sonucu ürünlerde süreklilik garantisi sağlamaktayız. Ayrıca uygun fiyatlar ve her dönem yaptığımız güçlü kampanyalarımız; bizi diğer kozmetik firmaları arasında tercih edilir kılmaktadır. Cosmo Home olarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim; markayı benimseyen, kampanyaları ve mağazaları sürekli şekilde takip eden ve bizim için övünç kaynağı olan sağlam bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Cosmo Home, yabancı sermayeli diğer kuruluşlardan ve marketlerden farklı olarak, bünyesinde çalışan takım arkadaşlarını eğitimlere tabi tutarak verdiği kaliteli hizmette devamlılık sağlamaktadır. Kozmetikle ilgili her türlü konuda müşteriye anında bilgi ve destek veren eğitimli satış elemanları, müşteri memnuniyetini artırmakta ve markamız bu sayede rakip firmalar arasında kendine sağlam bir yer edinmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*