Çorum Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

çorum-belediyesi

Çorum Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Çorum Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Çorum Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çorum Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çorum Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çorum Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Çorum Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Alaca · Bayat · Boğazkale · Dodurga · İskilip · Kargı · Laçin · Mecitözü · Oğuzlar · Ortaköy · Osmancık · Sungurlu · Uğurludağ

Çorum Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.corum.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

4 yorum

  1. süleyman özyol işsizim işim yok iş arıyom 3 çocugum var okuyo okutmak istiyom mükünse yardımcı olun enkısa zamanda cevabınızı bekliyom telefo 05355905663 belediye imaya için olması istiyom sayıgılarımla arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*