Cms Jant İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

cms-jant

Cms Jant İş Başvuru Formu

Cms Jant İş Başvurusu yaparak Cms Jant’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cms Jant iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş’nin kurucusu Tonguç Ösen’in en büyük hedefi otomotiv yan sanayi sektörüne yatırım yapmaktı. Tonguç Ösen bu hedefinin ilk adımını 1955 yılında ortağı ile birlikte Türkiye’nin ilk alüminyum gravite/enjeksiyon döküm şirketini kurarak motor parçaları, imalatına başladı. Türkiye’nin en büyük jant üreticisi ve jant ihracatında lider olan şirketin temelleri ise 1980 yılında CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş.’nin İzmir’de kurulmasıyla atıldı.
  
1985 yılında Renault Tr (OYAK – Renault), Tofaş (Fiat Türkiye) ve Ford Türkiye için alüminyum alaşımlı jant üretimine başlayan CMS, bugün en son teknoloji ve yeniliklerin uygulayıcısı olarak “Hafif Metal Jant” sektöründe dünyanın önde gelen jant üreticilerinden biri olarak yerini koruyor.

İşe Alım Süreci

İşin yetkinliklerine sahip, şirketimizin değerlerini ve kültürünü benimseyecek adaylarımıza tarafsız bir değerlendirme ortamında seçme ve yerleştirme yapıyoruz.

Mavi Yaka işe alımlarımızda;

  • Yetkinlik bazlı mülakat
  • Bölüm yetenek testi

Beyaz Yaka işe alımlarımızda; 

Değerlendirme merkezi uygulamalarımızla pozisyona göre değişen araçlar kullanmaktayız. Bunlar;

  • Yetkinlik bazlı mülakat
  • Kişilik envanteri
  • Genel yetenek testleri
  • Yabancı dil testi
  • Simülasyon araçları uygulamaları

Tesislerimizde çalışabilmek için  CMS  İş Başvuru Formu ’nu doldurarak başvuruda bulanabilirsiniz.

Staj Başvuruları
CMS gelecekte istihdam edilebilecek potansiyeli yüksek üniversite öğrencilerinin belirlenebilmesi ve üniversitelerle işbirliklerinin güçlendirilmesi amacıyla üniversite öğrencilerine staj imkanı tanımaktadır.
Sadece zorunlu staj başvuruları değerlendirmeye alınır.
Değerlendirmeye alınan başvurulara ait özgeçmişler incelenir ve ön elemeden geçen adaylar departmanların iş yükü ve ihtiyaçları, stajyer kontenjanı göz önünde bulundurularak yerleştirilir.

Üniversite ve meslek yüksek okulu staj başvuruları Mart ayının son gününe kadar insankaynaklari@cms.com.tr adresi üzerinden kabul edilmektedir. Değerlendirme sonucu olumlu adaylara; başvuru sonucu, staj tarihi, stajın yapılacağı departman, gerekli olan evraklar ve dikkat edilmesi gereken hususları içeren bir e-posta gönderilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*