Citroen İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

citroen

Citroen personel alımı yapacak!

Citroen iş başvurusu yaparak sizde Citroen’ın gücünden güç alabilirsiniz. Citroen personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Citroen eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Citroen insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK POLİTİKAMIZ

Katılımcı yönetim anlayışımız, çalışanlarımızın gönülden bağlılığını, gelişimlerini ve memnuniyetlerini artırmak üzere ve birlikte verimli çalışma platformları yaratabilmek üzerine kurgulanıyor. Ana hedefimiz, içerisinde yer aldığımız sektörlerin tamamında büyüyerek gelişmek; mevcut ve yeni insan kaynağı gücümüz ile rekabetteki etkinliğimizi arttırabilmek.

Vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde alanının en iyisi olan insan kaynağını oluşturmak. İnsan Kaynakları Bölümü olarak, grubumuza katma değer sağlayacak çalışma arkadaşlarını seçerken, hızlı adapte olabilecek, yaratıcı, işe olan bağlılığı yüksek kişileri arıyoruz.

Her yöneticinin aynı zamanda iyi bir insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesi ile insan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilerimize de aktarıyor ve onların da bu konularda gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Seçme ve Yerleştirme

Başvuru yapan adaylardan uygun bulunanlar ile ön görüşmeleri İnsan Kaynakları Bölümü gerçekleştiriyor. Pozisyonun nitelik ve yetkinliklerine en uygun olduğu düşünülen adaylara yabancı dil seviye belirleme sınavı ve kişilik envanteri uyguluyoruz ve bu sınavların sonuçlarına göre adayları ilgili bölüm yöneticisi ile görüştürüyoruz.

Ücret ve Sosyal Olanaklar

Tüm çalışanlarımıza 12 maaş üzerinden ödeme yapıyoruz, buna ek olarak özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, öğle yemeği ve ulaşım imkanı sunuyoruz.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*