Citibank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

staj

Citibank staj başvurusu başlıyor!

Citibank’ta staj imkanı için öğrenciler Citibank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Citibank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Staj programları sayesinde Citibank’a ilk adımını atabilirsin.Citibank kısa ve uzun süreli staj programları ile geleceğin potansiyel Citi’lilerini yetiştirmeyi amaçlar ve bu doğrultuda lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik verir. Yapman gereken tek şey internet yolu ile bize başvurmak!

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!

2 yorum

  1. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2023-2023 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

  2. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
    05414287328

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*