Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

çiçek-sepeti

Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu

Çiçek Sepeti İş Başvurusu yaparak Çiçek Sepeti ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çiçek Sepeti iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kurulan CicekSepeti.com, Türkiye genelinde birlikte çalıştığı 350’ye yakın çiçekçi iş ortağı ve Türkiye’nin dört bir yanına gönderimini sağladığı yüzlerce çiçek siparişiyle, Türkiye’deki en büyük online çiçekçi konumundadır.

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi Amazon.com ve Avrupalı yatırımcı HummingBird Ventures ortaklı CicekSepeti.com, çiçek aranjmanları, kek ve kurabiye buketlerinin yanı sıra ilginç ve kişiselleştirilmiş hediyeler ve takı ürünleri ile binlerce alternatif sunarak sadece “çiçek” değil “hediye” denildiğinde de akla ilk gelen e-ticaret firmasıdır.

%100 müşteri memnuniyeti düşüncesini benimseyen CicekSepeti.com, güler yüzlü ve enerjik ekibiyle özel günlerinde sevdiklerine hediye göndererek, herkesi hızlı ve kaliteli hizmetiyle mutlu etmeyi amaçlamaktadır. . .

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

 

4 yorum

  1. ben gebzede oturuyorum daha once fabrıkada ıade bolumu ve sevkıyat ve ınternet bolumunde calıştım eleman alımınız varsa sızınle calışmak ıstıyorm
    0535 396 86 26

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*