Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

csb

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İş Başvuru Formu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İş Başvurusu yaparak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYONU

   Bakanlığımız birimlerinin hizmetlerini yerine getirmede ihtiyaç duyulan insan gücünü sağlamak, yol göstermek, süratli, doğru, verimli, düzenli, uyumlu ve koordineli insan odaklı bir anlayış ile hizmet sunmak.

 VİZYONU

Çevre ve Şehircilik Politikasına uygun olarak çağımızın gerektirdiği modern, nitelikli ve eğitimli personelin temin edilerek, nitelik ve performanslarının artırılmasını sağlamak.

   AMAÇ 

Bakanlığımızca, Bakanlığımız birimlerinin hizmetlerinin yerine getirmede ihtiyaç duyduğu, insan gücünü mevcut kadro esaslarına oturtarak çalışanların verimli bir şekilde istihdamını sağlamak ve günün değişen şartlarına cevap verebilecek işin niteliklerine uygun personel temin ederek, birimlerin eleman ihtiyacının karşılanması planlanmaktadır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 yorum

  1. 1992 dogumluyum askerlıgımı yaptım B sınıfı ehlıyetım war endüstri ticaret meslek lisesi mezunuyum sicilim temiz askerde tümen komutanı kurmay baskanı soforuydum emlak satıs danısmanlıgı yaptım trabzon / of luyum lisanslı kıckboks muaythai dovus sporu yapıorum iş arıyorum saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*