Cemsan İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

cemsan

Cemsan İş Başvuru Formu

Cemsan İş Başvurusu yaparak Cemsan’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cemsan iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

CEMSAN  deneyimi ve yetkinliği ile sayısız yılı geride bırakan geleneksel bir firmadır. 25 yıldan daha fazla süredir, Ankara’daki uzmanlarımız tarafından kurulan ve devreye sokulan Türkiye çapında 250’den fazla, dünya çapında 20’den fazla en modern Entegre Et tesisleri geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir.
Dünyanın her yerinden memnun müşterilerimiz, CEMSAN Makina’nın mesleki (profesyonel) bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuz hizmete güvenmektedirler.
Dünya pazarındaki varlığı ve deneyimleri, CEMSAN’nın dünya çapında küçük ve büyük et işleme tesislerinin özel gereksinimlerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.CEMSAN özelleştirilmiş ve çok yönlü mezbaha teknolojisinde uzman çözüm ortağınızdır.
Büyüklüğü ne olursa olsun CEMSAN,  kasaplar ve kesimhaneler için tam bir ürün hattı sağlar. CEMSAN sistemleri endüstriyel güvenliğin yanı sıra hayvanların hijyen ve korunması ve işyeri ergonomisi için kapsamlı kalite standartlarına uygundur.
CEMSAN, yüksek kalitede üretim, yenilik, uygulama programlarında sağlam bir planlama anlamına gelir. Bireysel tercihler ve müşterilerimizin ihtiyaçları bizim birinci önceliğimizdir. Dünyanın her yerinden müşteriler, bu tam hizmet yaklaşımından memnundur.

İNSAN KAYNAKLARI  POLİTİKAMIZ

Cemsan İnsan Kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak, çalışanlarına rahat, güvenli bir iş ortamı sağlayarak verimliliği artırmaktır.

Cemsan’da personel seçme ve yerleştirme süreci, kurum kültürü, şirket hedefleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirecek şekilde yapılmaktadır. İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesi gözetilir, değerlendirmeler bilgi ve deneyime göre yapılır.

BAŞVURU SÜRECİ

İşe alım sürecimizde www.yenibiris.com,  facebook, twitter gibi sosyal medya üzerinden gelen başvurular değerlendirilir.

İŞ GÖRÜŞMELERİ

Değerlendirme sonucu olumlu adaylarla mülakat süreci başlatılır. İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisinin mülakat sürecini, uygulamalı mülakat takip eder. Mülakat ve test sonuçları değerlendirilirken, kurum kültürüne uygunluk, analitik düşünme, yaratıcılık, konularındaki yetkinlikleri yanında mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir. Süreci olumlu tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

(Visited 6 times, 1 visits today)

2 yorum

  1. Merhaba izmirde yaşıyorum daha önce mezbaha işleri yaptım imalat kaynak montaj cemsan bünyesinde çalışmak isterim konaklama imkanımız olursa çalışmak isterim iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*