Çelebi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

celebi_logo

Çelebi İş Başvuru Formu

Çelebi İş Başvurusu yaparak Çelebi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çelebi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK Politikaları

Çalışanlarının başarısı ve gelişmesini teşvik ederek onlarla bütünleşen bir kurum olan Çelebi, en önemli sermayesinin insan kaynağı ile birlikte elde edilen tecrübe olduğuna inanır. Katılımcılığı, takım çalışmasını, girişimciliği, yaratıcılığı ve verimi destekleyerek, Çelebi’yi Türkiye’de tercih edilen, çalışanlarıyla birlikte mutlu, büyük bir aile haline getirmek ve bunu sürekli kılmak, Çelebi İnsan Kaynakları Politikası’nın temelini oluşturur.

Çelebi çalışanları ile uzun yıllar birlikte olmayı amaçlar. Çatısı altında görev yapan tüm çalışanların birey olarak kurumun temsilcisi olduğuna inanır, dolayısı ile tüm personelinin grup dayanışmasına katılımını, “Çelebi Kurum Kültürü” hükümlerine uymasını ve bu uyumu gerek davranışlarına, gerekse iş yapış tarzına yansıtmasını bekler.

Seçme ve Yerleştirme

Çelebi grup şirketlerinde işe alım sürecinde fırsat eşitliği sağlamak ilkemizdir. İnsan kaynakları planlamasına paralel olarak doğru işe doğru insan yaklaşımında potansiyel adaylar aday havuzunda toplanır. Tüm Çelebi çalışanlarına şirket ve grup şirketleri arasında kariyer gelişimlerine ve potansiyellerine uygun iş imkanlarında öncelik verilmesi personel seçim politikamızdır.

İş tanımı, nitelikleri ve yetkinlikleri tanımlanmış olan pozisyonlara uygun adayların seçimi için bir dizi seçme ve değerlendirme teknikleri kullanılmaktadır. Kişilik testi, genel yetenek testi, yabancı dil testi, yetkinlik bazlı mülakat, toplu alımlarda grup çalışmaları gibi araçlar uygulanır. Son aşama olarak referans kontrolü yapılır, tüm uygulamalardan geçen olumlu aday/adaylar işe başlamaları için davet edilir.

Yeni mezunlarımız Gıda grubunda restoran yöneticiliği pozisyonlarında, Çelebi Hava Servisi Operasyon bölümlerinde veya çeşitli Genel Müdürlük birimlerimiz için Yönetici Adayı olarak değerlendirilebilmektedir.

Pozisyona göre değişebilmekle genel nitelik olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve askerliğini yapmış olmak şartları aranmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mimar İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
İdari İşler Müdürü İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
A2 Ehliyetli Sürücüler Aranıyor Ankara, Bursa, İstanbul… Çelebi Gıda
İşçi (SAW) İstanbul(Asya) Çelebi Hava Servisi AŞ.
Genel Başvuru-ENGELLİ İstanbul(Asya) Çelebi Holding
Human Resources Specialist İstanbul Çelebi Havacılık Holding
Muhaberat Memuru İstanbul Çelebi Havacılık Holding
Teknik Müdür (Antalya) Antalya Çelebi Hava Servisi AŞ.
Management Trainee İstanbul Çelebi Holding
Mutfak ve Servis Elemanları Ankara, Bursa, İstanbul… Çelebi Gıda (Little Caesar’s)
Yazılım Uzmanı( İş Zekası, Veri Ambarı) İstanbul Çelebi Havacılık Holding
Elektrik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Çelebi Hava Servisi AŞ.
Yolcu Hizmetleri ve Harekat Memurları (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Çelebi Holding

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*