CarrefourSA İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

1993 Yılında SABANCI Holding ile Türkiye ye  Giriş Yapan firma Günümüzde 547 Marketi ile Hizmet vermektedir.

CarrefourSA, dünyadaki ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan global perakende devi Carrefour’un 1993 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını İçerenköy’ de açmasının ardından 1996 yılında gücünü Sabancı Holding ile birleştirmesiyle kuruldu. CarrefourSA, 2005 yılı Mayıs ayında Gima ve Endi’yi bünyesine katarak sektördeki büyüme hamlesini devam ettirmiştir.

2013 yılı Temmuz ayı itibarıyla Sabancı Holding’in CarrefourSA bünyesindeki yönetimde söz sahibi olmasıyla birlikte her alanda gerçekleştirdiği yatırımlarla büyük bir değişim başlatmıştır.

Bu değişimle birlikte CarrefourSA, büyüme yolunda İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katmıştır.

2018 yıl sonu itibarıyla 29 Hiper market, 349 Süper market, 24 Gurme ve 194 Mini marketten oluşan bir zincirle, toplam 493 bin m² satış alanında müşterilere hizmet sunmaya devam eden CarrefourSA, yıl boyunca toplam 163 milyon müşteriye ulaşarak; 5.203 milyon TL ciro elde etmiştir.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede müşteriler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

Açık Pozisyonlar:

Gıda Dışı Kategori Satınalma Uzmanı

İstanbul(Asya)

Self Servis Kategori Satınalma Uzmanı

İstanbul(Asya)

Data Scientist (Veri Bilimci)

İstanbul(Asya)

Antalya Kaş Carrefoursa Mağaza Yöneticisi

Antalya(Kaş)

İstanbul Carrefoursa Mağaza Görevlisi – Engelli

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Bodrum Yalıkavak Carrefoursa Mağaza Yöneticisi

Muğla(Bodrum)

Kuru Gıda Satın Alma Uzmanı

İstanbul(Asya)

Stok Planlama Uzmanı

İstanbul(Asya)

İlgili Link e Tıklayarak Başvuru Yapabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*