Cardtek Group İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

cardtek

Cardtek Group İş Başvuru Formu

Cardtek Group İş Başvurusu yaparak Cardtek Group ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Cardtek Group iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Grubumuz hizmet ve ürün kalitesi ile müşteri memnuniyetinin artırılması hedeflerine yönelik olarak sektörün farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 2009 yılında CordisNetwork ve CredoWork şirketlerini kurarak büyümesini sürdürmüştür. CordisNetwork ödemeler dünyasına yönelik çözümler geliştirerek, bankacılık sadakat uygulamaları, şehir kartları ve şehir bankacılığı ile yeni nesil processing çözümleri üretmekte, ayrıca kamuya yönelik çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Niş projelerde sektörün donanım ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılamak amacıyla hizmet veren CredoWork ise güvenli ve inovatif çözümler geliştirmektedir.
2011 yılında kurulan Phaymobile şirketi ile grubumuz mobil ödeme sektöründe de yenilikçi ve sıra dışı çözümleri ile gücüne güç katmış, aynı yıl Cardtek Group çatısı altında  tüm şirketlerini yeniden yapılandırmıştır. Grubun global büyüme stratejisi çerçevesinde yurtdışı faaliyetleri Cardtek USA markasıyla  sürdürülmektedir. Sektöre EMV teknolojileri, bankacılık yazılımları konularında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulan Cardtek Academy firması da mühendis gençlerin sektöre kazandırılması hedefiyle kişisel gelişimlerine ve uzmanlaşmalarına olanak sağlayan eğitimler düzenlemektedir.
         Cardtek Group dünyada büyüyen  iş ortağı ve distribütörler ağıyla beş kıtada yüzden fazla müşterisi için yüksek teknoloji odaklı ürünler ve hizmetler sunar.
İş başvuru formu için tıklayın.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*