Canovate İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

canovate

Canovate İş Başvuru Formu

Canovate İş Başvurusu yaparak Canovate’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Canovate iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Canovate Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (CGG), Canovate Grubu’nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine öz sermaye yoğun biçimde yatırım yaparak portföyünü genişletmeyi hedefleyen CGG yatırımcılarına minimum riskle en iyi getiriyi getirmeyi amaçlamaktadır.

Canovate Grup 35 yıllık iş hayatı içerisinde kendi ihtiyacı doğrultusunda gerçekleştirdiği gayrimenkul geliştirme ve inşaat faaliyetlerinden edindiği deneyimini grup bünyesinde alınan stratejik kararla birleştirmiştir. Bu doğrultuda kurulan CGG perakende, alışveriş merkezi, şehir otelciliği, ofis ve konut alanlarında geliştirme ve yatırım yapmaktadır.

Strateji geliştirme odaklı çalışma prensibiyle CGG, Ümraniye ve Sultanbeyli başta olmak üzere Türkiye genelinde bulunan toplam 450,000 m2 üzeri inşaat alanına sahip karma projeleri her arsaya özel oluşturduğu süreç yönetimiyle geliştirmektedir. Bu projelerin dışında ise Türkiye çapında lokasyon tespiti ve mülk geliştirmesi konularında uzmanlaşmıştır. Arsa yatırım bölgelerinin gelişen şehircilik ve dönüşüm yaklaşımları doğrultusunda geliştirme amacına uygun olarak değerlendirilebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kariyer

CGG stratejileri doğrultusunda projeler geliştirmek için şirket faaliyetlerini en verimli şekilde sürdürecek kalitede insan gücünün öneminin farkındadır.Uzman ekipler mühendislik, mimarlık ve şehir planlama başta olmak üzere, finans, hukuk ve proje yönetimi gibi ilgili mesleki birikim ve disiplinlere sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

CGG, kurumsal başarısının sürekliliğine esas teşkil edecek olan insan kaynaklarının mali ve sosyal haklarının devamlı olarak iyileştirilmesine ek olarak;

Orta ve uzun vadeli insan kaynakları planlaması yapmak
Hem kişisel hem de mesleki açıdan gelişim için uygun ortamı yaratmak,
Bireysel farklılıkları doğru biçimde değerlendirecek sistemleri kurmak ve işletmek,
Performansı objektif kriterlerle ölçümleyerek değerlendirmek,
Yüksek performansı ödüllendirmek ve beklenenin altında kalan performansın gelişmesine destek olmak suretiyle en verimli şekilde yönetmektedir.

Açık Pozisyonlar

Tarih              Pozisyon                       Şehir/Ülke            Firma Adı

30.05.2014   Kurumsal Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Canovate Group
30.05.2014   Makina Mühendisi İstanbul(Asya) Canovate Group
30.05.2014   İdari İşler Sorumlusu İstanbul(Asya) Canovate Group
30.05.2014   BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Canovate Group
30.05.2014   BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Canovate Group
29.05.2014   Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Türkiye Canovate Elektronik Endü..
19.05.2014   Muhasebe Şefi İstanbul(Asya) Canovate Group
19.05.2014   Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Canovate Group
06.05.2014   Pazarlama İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Canovate Group
06.05.2014   Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Canovate Group
05.05.2014   Mekanik Tesisat Teknisyeni İstanbul(Asya) Canovate Grou

Başvuruda bulunmak için tıklayınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*