Canon İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Canon Hakkında;

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve son 80 yıldır bu konumunu korumaktadır. Tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel dijital görüntüleme çözümlerinde lider tedarikçiyiz. Teknolojiye önem vermek Canon’un kurumsal DNA’sının bir parçasıdır ve insanların, görüntüleme aracılığıyla neler başarabileceklerini yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.

Mevcut zengin ürün yelpazemizin ötesine geçmek ve görüntüleme teknolojimizin sınırları zorlayabileceği yeni alanlara ilerlemek için görüntüleme teknolojilerimizden faydalanıyoruz. Buna uydu geliştirme, medikal ilerlemeler, baskı ve endüstriyel ekipmanların sunduğu imkanları büyütme ve akıllı şehirler kurmaya katkı sağlayan ağ video kameralar dahildir. Canon’un optik teknoloji ve görüntüleme teknolojisindeki temel gücü aynı zamanda astronomi alanındaki ilerlemelere de katkıda bulunmaktadır.

Sürekli olarak yeni zorlukların üstesinden gelerek ırk, din ve kültürden bağımsız olarak tüm insanların ortak fayda için uyumlu bir şekilde birlikte yaşayıp birlikte çalışmalarına ve refah bir topluma katkıda bulunmalarına olan adanmışlığımızı yansıtan “Kyosei” felsefesini sürdürebileceğimize inanıyoruz. Şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için Canon Hikayemizi, teknoloji ve araştırma-geliştirme alanındaki ilerlemeler için Canon Frontier kitapçığını okuyun. Canon tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen küresel web sitemizi ziyaret edin.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Ofis Satış Öncesi DanışmanıTürkiye (tüm konumlar)Başvur
Kurumsal Müşteri Yardım Masası Teknik Destek Stajyeri Türkiye (tüm konumlar) Başvur
Sistem Mühendisi Türkiye (tüm konumlar) Başvur
Muhasebe Müdürüİstanbul Başvur
Dağıtım Müdürüİstanbul Başvur
Satış Hesap Yöneticisiİstanbul Başvur

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*