Çankırı Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

çankırı-belediyesi

Çankırı Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Çankırı Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Çankırı Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çankırı Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çankırı Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çankırı Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Çankırı Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Çankırı Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.cankiri.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

2 yorum

  1. 1980 tarihinde diyarbakır merkezine ait silvan ilçesinde doğdum ilk ve orta oğrenimi silvanda yaptım e ehliyetim ve bilgisayar muhasebe belgem mevcut. şuan işsizim sözlüyüm ve şuan evvlenebilmem için acil işe ihtiyacam yardım etmeni rica ediyorum saygılarımla TELEFON NUMARAM:05446160115

  2. 1980 tarihinde diyarbakır merkezine ait silvan ilçesinde doğdum ilk ve orta oğrenimi silvanda yaptım e ehliyetim ve bilgisayar muhasebe belgem mevcut. şuan işsizim sözlüyüm ve şuan evvlenebilmem için acil işe ihtiyacam yardım etmeni rica ediyorum saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*