Çalık Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Çalık Enerji Personel Alımı

1998 yılında kurulmuş olan Çalış Enerji geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir. Hizmetlerine sadece Türkiye değil Orta Doğu, Orta Asya, Afrika ve Balkanlar da girmektedir. Doğadan gelen enerjiyi insanların hizmetine sunan kurum, daha iyi, sürdürülebilir bir gelecek oluşturmaktadır. Başarılı projeleri ile önde gelen enerji firmaları içindedir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile gelişen teknolojileri kullanarak, yenilikçi çözümler üretmektedir. Günümüzde kadar farklı ülkelerde çeşitli projelerin altına imzasını atmıştır. Bunlardan bazıları hala devam etmektedir.

Çalık Enerji İş Başvuru Formu

Büyüyen bir yapıya sahip olan Çalık Enerji bu doğrultuda yeni personel gereksinimleri duymaktadır. Buna yönelik ilanları, yılın farklı zamanlarda online ortamlarda paylaşarak ilgilenen kişilerin başvurusuna sunmaktadır. İnsan kaynakları politikası ve uygulamaları, Holding’in değerleri temel alarak biçimlendirilmiştir.

Bu doğrultuda yeni personeller alınarak boş pozisyonlar kapatılmakta, hizmetlerin eksiksiz bir şekilde sürmesi sağlanmaktadır. Her yıl farklı dönemlerde ilanlar yayınlanabildiği için düzenli bir şekilde kontrol edilmesi önerilir. Eğer adayların bilgi ve yeteneklerine uyum gösteriyorsa başvuru işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Çalık Enerji İş İlanları

Çalık Enerji personel gereksinimlerini olduğunda bunları online kaynaklar yardımıyla ilgilenen kişilere duyurmaktadır. Bu kapsamda güncel ve hala açık olanlara Kariyer.net üzerinden ulaşılabilmektedir. Bunları değerlendirmek isteyen kişilerin ilk olarak platforma kaydolması, kayıtlıysa giriş yapması gerekir.

Ardından CV doldurma/güncelleme işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra ilgilendiğiniz duyuruya girmeniz, başvur butonunu kullanmanız yeterlidir. Böylece ön başvuru süreci tamamlanır.

Çalık Enerji Açık Pozisyonlar

Çalık Enerji ön başvuru yaptıktan sonra uygun özgeçmişe sahip kişileri mülakata da çağırmaktadır. Bunun hakkında ayrıntılı bilgi geçen kişilere insan kaynakları yetkilileri tarafından verilmektedir. İşe alımın her sürecini başarılı olarak tamamlayanlar kısa sürede başlamaktadır.

Eğer size uygun fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, ilanları yakından takip etmeniz şarttır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Teklif Şefi (İnşaat)İstanbul (Avr.)
2Teklif Müdürüİstanbul (Avr.)
Şişli
3Muhasebe Uzman Yardımcısıİstanbul (Avr.)
4Hukuk Müdürüİstanbul (Avr.)
5Wind Project Engineerİstanbul (Avr.)
Şişli
6Satınalma Uzmanı (Mekanik)İstanbul (Avr.)
7Elektrik MühendisiTürkmenistan
8Personel ŞefiIrak
9Satın Alma UzmanıIrak
10Muhasebe ŞefiIrak
Özbekistan
Senegal
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

15 yorum

  1. Merhaba ben Volkan usta kendim kaynak Damper imalati ve hidrolik ustasi ve konkosor imalatı ustasıyım kendim birçok ülkede görev yapan rönesans la Rusya moscova da Kkaynakci ustası olarak 1 yıl çalıştım.yine rönesans la AFRİCA GABONDA çelik montajı ustası olarak 1 çalıştım sonrainda Polimeks le Türkmenistan Aşkabat da Polimeks ana kademesinde kaynakçı ve konkosor imalatı usta olarak 3yil çalıştım sizlerde uygun görürseniz sizinle çalışmayı isterim

  2. Merhaba ben Volkan usta kendim kaynak Damper imalati ve hidrolik ustasi ve konkosor imalatı ustasıyım kendim birçok ülkede görev yapan rönesans la Rusya moscova da Kkaynakci ustası olarak 1 yıl çalıştım.yine rönesans la AFRİCA GABONDA çelik montajı ustası olarak 1 çalıştım sonrainda Polimeks le Türkmenistan Aşkabat da Polimeks ana kademesinde kaynakçı ve konkosor imalatı usta olarak 3yil çalıştım sizlerde uygun görürseniz sizinle çalışmayı isterim TLF: 0530 872 44 41

  3. Merhaba ben Loder oparatoruyum maden ocağı kum ocağı beton tantrali yol işinde çalıştım 20 senedir mesleyin içindeyim yurt dışında çalıştım Nijerya’da ve Kosova’da madande sizlerle de yurtdışında çalışmak isterim teşekürler simdiden

  4. Merhabalar ben Süleyman Aydın 28 yıllık sondaj ustasıyım yurt dışı tecrübelerim vardır iyi derecede arapca ve orta derecede İngilizcem vardır pasaport ve tüm sondaj belgelerim tamdır D sınıfı ehliyetim vardır tamir bakım onarım kaynak tüm işlerden anlarım sizinle çalışmaktan onur duyarım saygilarimla 05072448803

  5. Merhaba 11 yıllık takstil sektöründe beyaz yaka olarak çalışmışlığım bulunmaktadır.Enfilasyonun artmasıyla Türkiyede geçinemez olduk.Yurtdışında daha iyi şartlar altında çalışmak istiyorum. Eşiminde bu sektörde 18 yıllık beyaz yaka olarak çalışmışlığı bulunmaktadır bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*