Bursa Orhangazi Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

Bursa_Orhangazi_Üniversitesi

Bursa Orhangazi Üniversitesi İş Başvuru Formu

Bursa Orhangazi İş Başvurusu yaparak Bursa Orhangazi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bursa Orhangazi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bursa Orhangazi ÜniversitesiBursa‘da 2011 yılında meclise sunulan Tasarıyla Bursa’da Uludağ Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Bursa Orhangazi Üniversitesi adıyla kurulan ilk ve tek vakıf üniversitesidir.

Bursa Orhangazi Üniversitesi (BOÜ) bir vakıf yükseköğretim kurumu olup en yüksek karar organı Mütevelli Heyetidir. Heyet, Kurumun tüzel kişiliğini temsil eder. 

Mütevelli Heyeti üyeleri, vakıf yönetim organı tarafından dört yıllığına seçilir. Üyelik süresi sona eren üyeler, yeniden seçilebilir.

Mütevelli Heyeti, finansla ilgili işlemler, Üniversitede görevlendirilecek yöneticiler ve öğretim elemanları ile diğer personelin sözleşmelerini yapar, atama, terfi ve görevden alınma işlemlerini onaylar. 

Üniversite Rektörü, Mütevelli Heyetinin tabii üyesi olup 2547 sayılı Kanun’da belirtilen görevleri ifa eder. 

Akademik Başvuru formu için tıklayın.

Personel Başvuru formu için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

1 yorum

  1. Hayırlı aksamlar.lisans ve önlisans sosyoloji ve okul öncesi mezunuyum.B ehliyete sahibim. F klavye biliyorum.3 yıllık öğretmenim .uygun bir kadro olursa kurumunuzda çalışmak isterim(buro,öğrenci işleri,dekanlık vb)cep:0531 544 16 80

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*