Burger King İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

burger-king-logo

Burger King İş Başvuru Formu

Burger King İş Başvurusu yaparak Burger King’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Burger King iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe Alım

Burger King’de İşe alım, Oryantasyon, İşbaşı Eğitimleri, Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi, atama, terfi ve elde tutma sistemi, ücretlendirme ve prim sistemi ile iş çıkış mülakatları profesyonel bir ekip tarafından yürütülür. Burger King’de çalışanların işlerine bağlılıklarını artıran ve operasyonel standartları en yüksek seviyede tutan, dinamik bir eğitim sistemi vardır. Bu sistem, düzenli olarak yapılan Çalışan Memnuniyeti Anketi çalışmalarıyla gözlemlenir. Burger King çalışanlarının eğitim ihtiyaçları, kariyer planlama ve performans değerlendirme sistemleri sonucunda düzenli olarak belirlenir. Ayrıca çalışanların kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda diğer profesyonel kuruluşlardan eğitim desteği alınır. Burger King, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini Yönetimsel ve Operasyonel becerileri geliştirmeye yönelik eğitim programları ile destekler. Burger King’deki kariyer basamaklarının ilki Ekip Üyesi’dir ve Burger King’de çalışmaya başlayan her birey, eğitim ve gelişim destek programları yardımıyla Restoran Müdürü konumuna yükselebilir. Burger King’in tüm işe alım ve terfi sistemi eşit fırsat ilkesine dayanır, tüm adaylar aynı şartlarda değerlendirilir. Siz de Burger King takımın bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Açık Pozisyonlar

Kasiyer, Restoren Yönetici Adayı

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

(Visited 6 times, 1 visits today)

1 yorum

  1. 24 yaşındayım daha önceden optumum sbarro ve vatan computerde 2 yıldan fazla süren çalışmam oldu .askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyetim ve bilgisayar sertifikam var İş arıyorum 0541 849 03 09 tlfn numaram bünyenizde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*