Burgan Bank Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

burganbank

Burgan Bank Güvenlik İş Başvuru Formu

Burgan Bank Güvenlik İş Başvurusu yaparak Burgan Bank ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Burgan Bank Güvenlik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Banka işkollarının stratejik iş ortağı olarak hareket ederek; sektörde büyüme hedefimizi destekleyecek çağdaş, ilkeli, katılımcıinsan kaynakları ve eğitim politika ve programlarını geliştirmek ve böylelikle kurum kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak.

İşe alım süreci

İnsan kaynağı ihtiyaçları Bankamızın kısa ve orta vade stratejik hedefleri doğrultusunda karşılanır.

Bankamıza eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir.

Eleman seçiminde, gelişim potansiyeli olan kişilerin Banka yetkinliklerine, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullar dikkate alınır.

Deneyimli ve deneyimsiz adaylar İnsan Kaynakları Grubu yetkilileri ile personel ihtiyacı olan Şube/Bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir.

Bankacı adayı yetiştirme programlarına personel alımlarında; mülakat haricinde, genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavları da kullanılmaktadır.

Başvurmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*