Burdur Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

burdur-belediyesi

Burdur Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Burdur Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Burdur Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Burdur Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Burdur Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Burdur Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Burdur Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Burdur Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.burdur-bld.gov.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

(Visited 7 times, 1 visits today)

4 yorum

  1. Burdur ticaret meslek lisesi bilgisayarlı muhasebe bölümü mezunuyum. 160 saatlik bilgisayar sertifikam, B sınıfı ehliyetim mevcuttur.İş arıyorum. Teşekkür ederim.

  2. Burdur Alay’da Astsubay olarak görev yapmaktayım. Iktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum. 15 yıllık memuriyet hayatım var.Kurumlar arası geçiş yaparak belediyenize geçmek istiyorum. Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*