Bulut İnşaat İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bulut-insaat-is-ilanlari

Bulut İnşaat personel alımı yapacak!

Bulut İnşaat iş başvurusu yaparak sizde Bulut İnşaat’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bulut İnşaat personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bulut İnşaat eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bulut İnşaat insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bulut İnşaat’ı 1987 yılında, Türkiye’nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

EVVIVA konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü EVVIVA, bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş bin konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Şiarımız, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek… Bu hedefimize ‘EVVIVA RESIDENCE’, ‘EVVIVA YAŞAM MERKEZİ’, ‘EVVIVA GÜMÜŞ CITY’, ‘EVVIVA QUEEN’, ‘EVVIVA LAVINIUM’, ‘EVVIVA NİRVANA’, ‘EVVIVA REAL CİTY’ ve ‘EVVIVA MILLENIUM’ projelerimizde ulaştık. Yeni projelerimizi de standartlarımızdan vaz geçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

Çünkü biz size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

Misyon

İnşaasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak.

Vizyon

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin en önemli yapı ustası olmak…

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*