Bugsaş İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

bugsaş

Bugsaş İş Başvuru Formu

Bugsaş İş Başvurusu yaparak Bugsaş’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bugsaş iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şirketimiz: EGO, ASKİ, Belko Ltd. Şti., Metropol İmar A.Ş. ve Halk Ekmek A.Ş. ortaklığında Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuştur. Ana sözleşmede belirtilen esaslar ve Türk Ticaret Kanununda yer alan kurullar tarafından yönetilmektedir. Genel Kurulumuz tarafından belirlenen kurallar içerisinde Yönetim Kurulunca verilen talimatlar çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisinin 27.11.1989 tarihli karar ve İçişleri Bakanlığı’nın 30.12.1991 tarihli olurlarıyla Hafif Raylı Toplu Taşım Sistemi Ankaray’ ın yapım ve işletimine ilişkin çalışmalara başlanmıştır. 07.07.1995 tarihli EGO ve BUGSAŞ arasında yapılan hizmet protokolüyle de sistemin işletimi BUGSAŞ’ a devredilmiştir ve 30.08.1996 tarihinde gelir işletmesine başlanmıştır.

Bu bağlamda BUGSAŞ; ANKARAY İŞLETMESİ sistemlerin verimli bir şekilde işletilmesinden tesis, araç ve gereç vb’ nin bakım onarımından, yedek parça stoklamasından ve kontrolünden sorumludur.

AŞTİ tesislerini işletiyor olmamız nedeniyle 10.07.2003 tarih ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve Resmi Gazetenin 11.06.2009 Tarih ve 27255 sayılı nüshasında yayınlanan karayolu taşıma yönetmeliğinde belirtilen Terminal İşletmeciliği ile ilgili düzenlemelerine tabiyiz.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
Whatsapp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
Linkedin

14 yorum

 1. oncelikle saygilarimi sunuyorum..25 yasindayim 1.93 boyundayim 3yillik evliyim..silahli guvenlik sertifikam var izin verirseniz ankara asti ANKARAY bugsas ailenize katilmayi cok istiyorum..

 2. Merhabalar ben Mehmet 09.01.1988 Ankara doğumluyum. Askerliğimi yaptım. B sınıfı ehliyetim var. 5 yıldır dünyaca ünlü bir mağazanın güvenliğini yapmaktayım . ayrıca bilgisayar teknisyeni olarak çalıştım sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.
  arz ederim.

 3. merhabalar silahlı özel güvenlik sertifikam var.B sınıfı ehliyetim var SRC belgem var pisikoteknik egitim aldım elektirik ustalık belgem var bana uygun iş arıyorum.0543 675 9689

 4. Selam un eleykum e sınıfı sürücü belgesine sahibim 9 yıllık uzun yol şoförlugu yaptım src ve piskoteknik belgelerine sahibim ego otobüsleri bünyesinde şoförlük yapmak istiyorum ankara Sincan da oturuyorum şu anda işsizim yardımlarınızı bekliyorum.Tl.no 05532813460

 5. Ben şafak yıldırım daha önce emniyet sarayında sözleşmeli personel olarak faaliyet gösterdim 23 yaşındayım evliyim is kurallarına ve saygıya önem veririm bugsas bünyesinde gişe personeli olarak bugsas bünyesinde çalışmak isterim olası bir gelişmede tarafıma bildirilmesini önemle arz arz ederim 544 883 75 67

  Referans:mevcut

 6. 13 yildir TSK da jandarma uzman cavus olarak dogu ve batı illerinde gorev yaptim.1979 dogumluyum, 15 senedir boks taekvando sporlari ile aktif halde devam ediyorum.silahim var.güvenlik amiri veya müdürluk olarak gorev yapmak istiyorum.tarafima bilgi verilmesini arz ederim.saygılar

 7. merhaba ankarada oturuyorum agır vasıta şöförüyüm psikoteknikve src belgelerim mevcut. ayrıca silahlı güvenlik kimligim var.belediyenin herhangi bi biriminde şöförlük veya güvenlik işi arıyorum.

 8. ben emin irkin 48 yaşındayım e sınıfı ehliyetim var 1.78 boym iki cocuk babasıyım okuyan bir cocugum var calışmak zorundayım bugsaş aylesine katılmak istiyorum tel 0535 650 99 93

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*