Bss Boray İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bss-boray

Bss Boray İş Başvuru Formu

Bss Boray İş Başvurusu yaparak Bss Boray’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bss Boray iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

BSS Boray , 2004 yılında GSM sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur ve GSM konteynerleri alanında kendi sandviç panelini üretebilen ilk ve tek firmadır.

BSS Boray , Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m² üretim alanına sahip 2 tesisi ve 130 kişilik uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ürün geliştirme özelliği sayesinde yaptığı projelerle, hızla büyüyen telekomünikasyon sektöründe ve prefabrik yaşam üniteleri alanında sağlam bir şekilde yerini almıştır.

Yurt dışı çalışmalarına, kuruluş aşamasındayken Ukrayna’da açtığı şubesi ile başlayan firmamız; Belarus, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Libya, Irak, Katar ve KKTC’deki başarılı çalışmalarıyla telekomünikasyon ve prefabrik yaşam üniteleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıllarda, telekomünikasyon sektörü için yeni bir pazar olan Ukrayna’da yapılanan firmamız, burada Astelit-Life projesi için 2.500 adet konteyner üretmiştir. Bunun yanı sıra Özbekistan Coscom projesi için de konteyner üretimi yapmış ve ihracatını gerçekleştirmiştir.

Personel Seçme ve Yerleştirme Sürecimiz

BSS Boray’da personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, mevcut pozisyon açıklarını, insan gücü planlamaları doğrultusunda, şirket vizyonu, misyonu ve kurum kültürüne en uygun temel yetkinlikler ile seçilmiş aday ile doldurmaktır.

Şirketimize iletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veri tabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur. Aranan pozisyona uygun yetkinliklere sahip olan adaylar Personel Seçme Esasları Prosedürü kapsamında ön değerlendirmeye alınır. Ön değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylarla mülakatlar yapılır. İlgili yöneticiler tarafından teknik açıdan değerlendirilen ve başarılı bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır ve işe yerleştirme işlemleri tamamlanır.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*