Bosch İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Bosch İş Başvuru Formu

Bosch İş Başvurusu yaparak Bosch’un ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bosch iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

BSH, iş değerlendirmeye ve performansa bağlı ücretlendirme sistemini esas alır. Ücretlerin belirlenmesinde Türkiye’deki çokuluslu şirketlerin ücret düzeyleri ve pazar araştırmaları etkilidir. Yılda bir defa ücretler gözden geçirilir. Ödemeler, yılda 12 brüt maaş olarak yapılır. Ayrıca, hedeflere ve performansa dayalı bir prim sistemi mevcuttur.

Sosyal İmkanlar

BSH çalışanlarına değer verir ve çalışan memnuniyetine yönelik yan haklar sağlar. Bunların başında, modern bir çalışma ortamı ve çalışanlarımıza sağlanan özel sağlık sigortası gelir. Ayrıca yemek ve ulaşım hizmetleri de BSH tarafından tüm çalışanlara sunulur. Kurum içerisinde yer alan kulüpler ve benzeri faaliyetler; çevre gezileri, piknikler, periyodik bilgilendirme toplantıları olan “happy hour”lar gibi etkinlikler iş yaşamımızı renklendirir.

Eğitim ve Kariyer Olanakları

BSH Türkiye’de şirket stratejileri ile uyumlu olarak, BSH Türkiye’nin gelecekteki yönetiminin devamlılığının sağlanması, Uluslararası BSH Yönetim Havuzları’nın desteklenmesi ve çalışanlara farklı kariyer fırsatları sunarak çalışan memnuniyeti ve bağlılığının arttırılması amacıyla bir Kariyer Gelişim Modeli uygulanmaktadır.

Bosch ailesine katılmak ister misiniz?

Bu bizi çok memnun eder. Öğrenci programlarımız ya da açık pozisyonlarımız ile başarılı bir kariyere adım atabilirsiniz. Hem Türkiye hem de dünya çapında size sunduğumuz fırsatlara Alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

(Visited 816 times, 9 visits today)

24 yorum

  1. slm 22 yaşındayım 6 yıl beyaz eşya yedek parça satış elemanı olarakçalıştım bütün marakalar dahil tecrübem vardır uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim

  2. 4 yıllık işletme menzunuyum askerliğimi tamamladım 24 yaşındayım şuanda işsizim fabrikanızda uygun bi pozisyonda çalışmayı çok istiyorum.şimdiden teşekkürler.

  3. merhabalar. Uludağ üniversitesi sosyal bilimler meslek yüksek okulu lojistik bölümü mezunuyum. 1 yıl tecrübe bulunmaktadır. bilgilerinize…
    teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*