Borusan Otomotiv İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

BORUSAN OTOMOTİV HAKKINDA:

2021 yılında, 37. yaş gününü kutladığımız Borusan Otomotiv, Borusan Oto adı ile kurulup Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Borusan Oto Kıbrıs Ltd. olarak dört şirket ile yoluna devam etmektedir.

1984 yılında 47 kişilik ekibi ile BMW distribütörü olarak kurulan ve o yıl 16 adet otomobil, 2 adet motosiklet satışı gerçekleştiren bir şirketten, bugün BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar gibi değerli markaları bünyesinde bulunduran tesisleri, teknolojisi, kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sosyal sorumluluk bilinci ile anılan, sektöründe öncü ve birçok yeniliği Türkiye’ye kazandırmış bir şirkete dönüştüğünü görüyor ve bunu ortak bir gurur kaynağı olarak yaşıyoruz.

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana, tutku dolu otomobillerin en iyi yorumu olan BMW’nin Türkiye distribütörüdür. 1992 yılında motosiklet tutkunlarının gözdesi BMW Motorrad’ın, 1998’de en iyi 4×4 otomobillerden olan Land Rover’ın ve 1999’da küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımı yok eden MINI’nin ve son olarak da 2014 yılında lüks, konfor ve performansın birleşimini temsil eden Jaguar’ın katılımıyla Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesi tamamlanmıştır.

Geçen yıllar, Borusan Otomotiv‘in faaliyette bulunduğu segmentlere ve sektörünün geneline kazandırdığı katkılara tanıklık etmiştir. Bugün temsil edilen markaların sayısı ve niteliği bunun diğer bir göstergesidir. Borusan Otomotiv’in müşteri odaklı yaklaşımı ve uygulamaları, 24 saatlik acil servis hizmeti, outdoor satış (müşteri ziyareti), bağımsız müşteri ilişkileri departmanı ve merkezi müşteri veri bankası birer model olmuşlardır.

Şirket bugün Türkiye’nin yoğun rekabete dayalı otomotiv sektöründe geniş bir ürün gamına sahiptir. Beş marka yönetimi hem satış hem pazarlama faaliyetlerinden ve stratejilerinden sorumlu olarak, maksimum marka değeri yaratmak ve ticari başarı elde etmek için çalışmaktalar.

Yeni markaların bünyeye katılması, hem kurumumuzun yeniden yapılanmasını gerektirmiş, hem de yetkili satıcılar ve yetkili servisleri etkilemiştir. Geniş ürün yelpazesi, pek çok farklı bölgeye de giriş imkanı sağlamıştır.

Borusan Otomotiv teknolojinin son gelişmelerinden ve insan kaynaklarının tüm imkanlarından en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yararlanmaktadır. Bu yaklaşımı sebebiyle, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri, Türkiye otomotiv sektörünün en iyi satış ve satış sonrası hizmetlerini veren teşkilat olarak ün kazanmıştır. Yüksek nitelikli yetkili satıcılar ve yetkili servisler şirketin başarısının temel etkenlerinden biridir.

Borusan Otomotiv ticari alanlarda olduğu gibi, toplumsal katkılarıyla da öncü görevler üstlenmiştir. Avcılar’daki Borusan Oto İlköğretim okulunun yapımı, Okyanus Gönüllülük Platformu gibi çalışmalar örnek gösterilebilir. Ayrıca çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler de Borusan Otomotiv tarafından her zaman desteklenmiştir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:

Üstteki Linklerden Başvuruda Bulunabilirsiniz.

Diğer ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

(Visited 378 times, 1 visits today)
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

13 yorum

 1. Sayın yetkili
  “Yönetici Asistanlığı, Operasyon elemanı, S.Alma elemanı, İth. İhr. Elemanı” olarak görev yaptığım sürelerde yoğun iş temposunda detaylara önem vererek titiz, dikkatli ve düzenli çalışarak planlama, organizasyon, iletişim ve koordinasyon yönümü geliştirerek genel niteliklerimi ve iş tecrübemi önemli ölçüde artırdım.
  Bahsettiğim kişiliğim, yenilikçi yapım ve bugüne kadar gösterdiğim performans ve tecrübem ile şirketiniz için de son derece yararlı olacağıma inanıyorum.
  Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Remziye Demir
  0536-574 33 04

 2. endüstri meslek lisesi mezunuyum yalnız diplomamı alamadım lise üçte okulu bırakmak zorunda kaldım elimde tastık name var torna tesviye bölümü mezunuyum işçi kadronuzdA YER ALMAK İSTIYORUM

 3. merhaba ben askerligimi yeni bitirdim yaptım endüstri mmeslek lisesi mezunuyum ehliyetim var1992 dogumluyum askere gitmeden motor tamirinde çalıştım sizinle çalışmak istiyorum EMRE ESER 05533175072

 4. endüstri ticaret meslek lisesi mezunuyum 1992 dogumluyum askerlıgımı yaptım B sınıfı ehlıyetım war ford yetkılı servısınde staj gordum staj dahıl 3 sene calısdım referansım war sıgara alkol kullanmıyorum irt:530 065 55 74

 5. Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum stajimi opel Reis`de yaptim 1 senede ozel servis deneyimim var Askerligimi yaptim B snifi ehliyetim var uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673

 6. Gökhan GÜZEL
  Adana motor meslek lisesi mezunuyum,yaklaşık 17 yıldır Adana TEMSA OTOMOTİV fab. montaj grup takım liderliği,montaj elemanı, bakım onarım,kalite kontrol, giriş kalite ve parça kalite bölümlerinde çalıştım.1974 ADANA doğmluyum evli 1 çocuk babasıyım E sınıfı ehliyetim var. Aynı sektörde çaliştığmızdan tecrübelerimden faydalanmak isterseniz bana uygun pozisyon varsa sizinle çalışmak isterim SAYGILARIMLA.05465429192

 7. 2014-2015 yılı Şaşmaz Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv Boya bölümü mezunuyum. Ankara Etimesgut Elvankentte oturuyorum. Oto boya bölümünde çalışmak istiyorum,05389668163

 8. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
  tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*