Bingöl Yayladere SYDV Personel Alım İlanı

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

sydv

Bingöl Yayladere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

EN AZ B SINIFI EHLİYET – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ÖZEL ŞARTLAR 1. ÖSYM tarafından yapılan 2013 ve 2014 Lisans düzeyinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının herhangi birinden KPSSP3 puan türünde en az 60 (Altmış) puan almış olmak, 2. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 3. İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak. Windows işletim sistemleri, Word, Excel, Powerpoint, yazılım ve donanımlar hakkında bilgi sahibi olmak 4. Alınacak alanların tümünde proje döngüsü ve muhasebe bilgisi olan, yüksek lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi ve iş deneyimi olanlar, işe alınmada öncelikli olarak değerlendirilecektir. 5. Personel alımı İlçe sınırları dahilinde olacaktır. Bingöl Nüfusuna kayıtlı olmak ve ilan tarihi itibarıyla son 6 (altı) ay Yayladere ilçesinde ikamet ediyor olmak. 6. Mülakata 5 kişi çağrılacaktır. Yedek listeye yer verilmeyecektir.

BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 07.11.2014
İl BİNGÖL İlçe YAYLADERE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – EN AZ B SINIFI EHLİYET – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ÖZEL ŞARTLAR 1. ÖSYM tarafından yapılan 2013 ve 2014 Lisans düzeyinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının herhangi birinden KPSSP3 puan türünde en az 60 (Altmış) puan almış olmak, 2. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 3. İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak. Windows işletim sistemleri, Word, Excel, Powerpoint, yazılım ve donanımlar hakkında bilgi sahibi olmak 4. Alınacak alanların tümünde proje döngüsü ve muhasebe bilgisi olan, yüksek lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi ve iş deneyimi olanlar, işe alınmada öncelikli olarak değerlendirilecektir. 5. Personel alımı İlçe sınırları dahilinde olacaktır. Bingöl Nüfusuna kayıtlı olmak ve ilan tarihi itibarıyla son 6 (altı) ay Yayladere ilçesinde ikamet ediyor olmak. 6. Mülakata 5 kişi çağrılacaktır. Yedek listeye yer verilmeyecektir. 7. Mülakatta başarılı olup 15 gün içinde başarılı olan aday işe başlamazsa veya 15 gün içinde evraklarında asılsızlık olduğu tespit edilirse onun yerine mülakata girip yedeğe alınan ilk kişi işe başlatılır. 8. Personel işe alındıktan sonra Yayladere ilçe sınırlarında ikamet etmeyi kabul edecek
7. Mülakatta başarılı olup 15 gün içinde başarılı olan aday işe başlamazsa veya 15 gün içinde evraklarında asılsızlık olduğu tespit edilirse onun yerine mülakata girip yedeğe alınan ilk kişi işe başlatılır. 8. Personel işe alındıktan sonra Yayladere ilçe sınırlarında ikamet etmeyi kabul edecek.

 

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*