Bim İstanbul İş İlanı

Bim İş Başvuru Formu ve İş İlanları

BİM İş İlanı
İstanbul BİM iş ilanı veriyor. BİM marketler zinciri olarak İstanbul genelinde personel alımı yapacaktır. İlan detayları aşağıda verilmektedir. Ayrıca başvuru yapmak için ilan metninin sonundaki linke tıklayabilirsiniz. BİM Türkiye geneline dağılmış mağazalar zinciridir. Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşları arasındadır. Ürün maliyetini en düşük seviyede tutarak en ucuz haliyle tüketiciye sunmaktır. 1994’te 21 mağaza ile başlayan BİM Türkiye genelinde 6000’nin üzerinde mağazası vardır. Türkiye’nin en fazla tercih edilen marketlerinden biri olan BİM gelecekte kariyeriniz için iyi bir başlangıç olacaktır.

Başvuru Şartları
İstanbul BİM iş ilanı için gerekli şartlar aşağıda sıralanmaktadır.

  • Bay-bayan elemanlar aranmaktadır.
  • En az lise mezunu olmalıdır.
  • Erkek adaylar askerlik görevini yapmış olmalıdır.
  • İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet etmelidir.

 

Bu şartların dışında; iletişim becerisi yüksek olan ve ekip çalışmasına yatkın kişiler aranmaktadır. Motivasyonu yüksek ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışı olmalıdır. Çalıştığı sektörde kariyer yapmak isteyen kişiler aranmaktadır. Ekip çalışmasıyla mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirebilecek dinamik, kabiliyetli personeller tercih edilmektedir.
Yapacakları İşler

Mağazada çalışacak olan elemanların genel olarak yapmaları gereken görevler vardır. Mağazadaki ürünlerin etiket fiyatlarını kontrollerini yaparlar. Bu kontrolleri hem reyonlarda hem de kasada yaparlar. Reyonlara ürünlerin yerleştirilmesi ve düzenlenmesini sağlar. Ürünleri stoklarını kontrol eder ve sipariş yönetimini sağlar. Mağaza düzenini sağlar. Kasa hesaplarını kontrol eder ve düzeni sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*