Bilyoner İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bilyoner

Bilyoner İş Başvuru Formu

Bilyoner İş Başvurusu yaparak Bilyoner’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bilyoner iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilyoner.com, Türkiye’nin İlk Elektronik Şans Oyunları Platformu

Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş., 26 Mart 2004 tarihinde Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve 6 Aralık 2006 tarihinde Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile imzalanan sözleşmelerle Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformu olmuştur.

Bilyoner.com, Spor Toto oyunları ve Milli Piyango oyunlarını oynatma hakkına sahip olan Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.’nin markasıdır.

Ortaklık yapısı %50 Intralot ve %50 Tek Elektronik A.Ş.’den oluşmaktadır.

Kariyer

Veritabanı Yönetimi Uzmanı 

Genel Nitelikler:

Gerçekleştirmeyi planladığımız faaliyetlerimize bilgi, tecrübe ve kişilik özellikleri ile katkı sağlayacak, teknolojik yenilikleri takip eden, sabırlı, detaycı, analitik yönü gelişmiş, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. 
– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
– Min. 2- 3 yıl veritabanı yönetimi tecrübesi
– Databases: Oracle (ASM, RAC, Data Guard, Database Control, Partitioning, Clustering), Postgres, Enterprisedb
– Tools: RMAN, Toad, Postgres Studio, Sqlplus, Psql, PL/SQL Developer
– Operating System: Linux (Redhat), Windows
– Programing: PL/SQL, PL/PGSQL, SQL, C, Linux Shell script, RMAN script

İş Tanımı: 

– Şirket ihtiyaçlarını analiz etmek ve kapasite çalışmaları yaparak veri tabanı ihtiyaçlarını belirlemek en uygun veri tabanı kurulumlarını, işletim sistemi gerekliliklerini, yetkilendirmelerini, güncellemelerini, gerekli dökümantasyon çalışmalarını yapmak. Bakım çalışmaları ve anlaşmalarının yapılması çalışmalarında yöneticiye destek vermek. Veri tabanının güvenli ve tüm fonksiyonelliğiyle kesintisiz çalışır durumda olması için gerekli izleme ve müdahale etme çalışmalarını yapmak.
– Mevcut durum ya da şirket bünyesinde ve/veya 3. taraflar ile müşteri odaklı çalışmalar kapsamında yapılan geliştirme, iyileştirme ve düzeltme çalışmaları ile hizmet kapasitesini arttıracak yeni ürün ve servislerin dizayn ve test aşamalarına destek vermek, en güvenli şekilde data entegrasyonlarını sağlamak ve hız/performans değerlerini yönetmek. Gerekli durumlarda sisteme müdahele ederek yapılması gereken etkin, etkili ve uzun vadeli çözümleri hayata geçirmek.
– Şirketin daha kaliteli ürün ve hizmetler sunmasını sağlamak ya da gelişen teknolojiler ve trendler paralelinde veri yönetimi ile ilgili süreçleri ve hizmet kalitesini geliştirmek amacıyla Veri Yönetimi Alanında yenilikçi çözümleri araştırmak, teknolojik altyapının oluşması için araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunmak ve stratejik iş hedeflerine ulaşma konusunda Yöneticilerini desteklemek.

Başvurmak için tıklayınız.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*