Biltam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

biltam

Biltam İş Başvuru Formu

Biltam İş Başvurusu yaparak Biltam’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Biltam iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’de iletişimin mimarı Biltam 1983 yılında İstanbul’da kuruldu.

IP Telephony, IP Contact Center, Web-Email-Data Security, Lan, Wireless Lan, Wan, Wan Acceleration, Bant Genişliği Yönetimi, IP Video Surveillance, IP Video Konferans konularında danışmanlık, tasarım, satış, eğitim, bakım-onarım ve işletim hizmetleri vermekteyiz.

Başarımızdaki sır, müşterilerimize verdiğimiz destek ve yaklaşımımızdan kaynaklanıyor. Bu nedenle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri yıllardır bizimle çalışmayı tercih ediyor.

Ekibimiz, iletişim teknolojileri konusunda seçkin özgeçmişlere sahip kişilerden oluşuyor. Yaklaşık 60 kişiden oluşan kadromuz Türkiye ve yurtdışında önde gelen üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimi almış kişilerden kurulu.

Şirket stratejimiz ve politikamız iletişim teknolojileri alanında lider konumda olmak.

TSE Hizmet Yeterlilik ve ISO 9001 Kalite Güvence belgelerine ve Cisco, Riverbed, Motorola, HP, Checkpoint ve Websense’in en üst seviye teknoloji ve çözüm ortaklıklarına sahibiz.

Biltam’da Kariyer

Bilişim… Bilgi teknolojileri… Network…

Geleceği belirleyen mesleklerin çoğu bu kavramlarla tanımlanıyor. Biltam’ da çalışanlar bilgiye ve yeniliklere öncelikli olarak ve yüksek teknolojinin sunduğu kaynaklardan ulaşırlar.

İş Başvurusu 
Siz de kendinizi Biltam ailesinin bir üyesi olarak görmek isterseniz fotoğraflı özgeçmişinizi, çalışmak istediğiniz pozisyonu da belirterek, KARİYER başlığı ile ik@biltam.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Staj
Biltam her yıl farklı üniversitelerde okuyan öğrencilere staj olanağı sunar. Başvurular her yıl Nisan-Mayıs-Haziran döneminde İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirilir. Staj başvurunuz için kendinizi tanıtan fotoğraflı başvuru mektubunuzu, staj yapmak istediğimiz bölümü de belirterek, STAJ başlığı ile ik@biltam.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Değerlendirme 
Başvuru değerlendirmelerinde adayların başvurdukları bölümle ilgili bilgi sahibi olmalarına, kariyerlerini bu alanda ilerletme isteklerine ve takım çalışmasına yatkın olmalarına dikkat edilir.

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*