Bilin Yazılım İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

bilin

Bilin Yazılım İş Başvuru Formu

Bilin Yazılım İş Başvurusu yaparak Bilin Yazılım’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bilin Yazılım iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Organizasyonlarda neyin değer yarattığı ile ilgili anlayış kökten değişmektedir. Günümüzde değer yaratan organizasyonlar, bilgi ile ve bilgiye sahip insanlarla yola çıkanlardır.

İnsan Kaynakları Departmanları artık kurumun stratejik ortağı konumuna geçerek; organizasyonun vizyonunu gerçekleştirebilecek doğru yeteneği işe alma, yerleştirme, kurumla uyumlandırma, geliştirme ve elde tutma amaçları ile hem iç süreçlerini geliştirme hem de bunları destekleyecek sağlıklı ve kalıcı bilgi sistemlerini kurma yolunda hareket etmektedir.

HUMANIST Yetenek Yönetimi, sizi geleceğe taşıyan yolda kurumunuza eşlik edecek yeteneği bulmanız, seçmeniz, kurumunuzla bütünleştirmeniz, geliştirmeniz ve birlikteliğinizi sürdürmeniz için en etkin yöntem ve teknoloji çözümleri ile donatılmıştır.

BİLİN’li olmak…

Bilin Yazılım, seçtiği iş yönetimi alanları ile ilgili süreçlerin yönetilmesinde bilgi teknolojilerinin kullanılmasına katkı yaratma misyonu ve 20 yıllık deneyimini, sürekli gelişime ve yeni teknolojilere değer vererek, gelecek nesillere aktarmayı görev edinmiş insan kaynakları politikaları ışığında; takımdaş, verimli, değer yaratan çalışanları ile birlikte, geleceğe güvenle yol almaktadır.

Bilin çalışanları, işlerinin gereği eğitimleri almış yetenekli gençler arasından özenle seçilir ve BİLİN’deki çalışma hayatları boyuncahem iş başında hem de kuramsal bazda çeşitli eğitimlere tabi tutulurlar.

BİLİN, Türkiye’nin tanınmış, büyük ve saygın müşterileri ile; profesyonel iş ilişkisi kurallarını unutmadan, çalışmaların ciddiyetini hiçbir zaman gözardı etmeden sürdürdüğü projelerde; en yoğun zamanlarda bile güleryüzlü, dostça, kendinden emin ve çözüme ulaşmaya yönelik tavır sergileyen çalışanları ile her zaman başarıya ulaşmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.
Dilerseniz Bu İlanı Paylaşabilirsiniz.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*